Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Projekty eTwinning 2017/2018

1. „Dot Day, czyli Dzień Kropki 2017” – Projekt zrealizowany 23.09.2017 roku w świetlicy szkolnej. Dzieci poznawały alfabet Braille’a, zapisywały swoje imiona i kodowały sekretne wiadomości dla innych dzieci.

Nauczyciel realizujący: Małgorzata Kulpa

Projekt został nagrodzony odznaką jakości eTwinning „Quality Label”.

2. „Zdrowie na talerzu” – projekt realizowany w klasie 3c. Celem projektu jest kształtowanie u uczniów nawyków zdrowego żywienia.

Nauczyciel realizujący: Renata Podolak

3. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” - projekt realizowany w klasie 1b. Projekt polega na zainteresowaniu swoim miastem współpartnera w projekcie.

Nauczyciel realizujący: Lucyna Furdykoń

4. „Where is the love” - projekt realizowany z okazji Walentynek, aby szerzyć miłość i dobroć i przekazywanie dobrej energii wszystkim ludziom na świecie.

Nauczyciel realizujący: Małgorzata Kulpa

 

 

Projekty eTwinning 2016/2017

1. „A year to meet each other” - projekt realizowany w klasie 2c. W czasie trwania projektu uczniowie robili plakaty i kręcili filmiki, w których opisywali Nysę, naszą szkołę oraz przybliżali krajom partnerskim kulturę i kuchnię polską.

2. Kartka z życzeniami świątecznymi dla Królowej Elżbiety II

Nauczyciele realizujący: Małgorzata Kulpa i Renata Podolak

 

Tydzień Edukacji Globalnej

W ramach projektu eTwinning uczniowie klasy 2c wzięli udział w europejskiej akcji Global Education Week (Tydzień Edukacji Globalnej), który miał miejsce w dniach 14-20.11.2016r. Jest to już XVIII edycji tej akcji, w ramach której organizowane jest wiele wydarzeń  mających na celu zwrócenie uwagi na problemy współczesnego świata i uwrażliwienie młodych ludzi na nie.

Więcej…

 

Udział w europejskim programie eTwinning

Od września 2016r., nasza szkoła bierze udział w europejskim programie eTwinning. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w szkołach europejskich oraz łączenie i współpraca szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami.

Więcej…

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości 
LOGOWANIE