Dziennik elektroniczny UONET+ pierwsze logowanie

Szanowni Rodzice, w tym roku nasz Dziennik Elektroniczny został zaktualizowany do najnowszej wersji. Dziennik zyskał nowy wygląd, a jedną z najważniejszych zmian jest możliwość uruchomienia go na dowolnym systemie (windows, android itp).

W przeglądarce internetowej Mozilla Firefox proszę wpisać adres https://uonetplus.eszkola.opolskie.pl/nysa

Państwa adresy e-mail i loginy używane do logowania nie zmieniły się - należy jedynie wykonać opcję odzyskiwania hasła.

Instrukcje

Opolska eSzkoła - strona główna portalu

Rodzice/Opiekunowie

Aktywacja konta

W celu aktywacji konta rodzica/opiekuna należy zapoznać się z Zasadami Bezpieczeństwa, wypełnić załączony Formularz Rejestracyjny i dostarczyć go do sekretariatu, następnie po ok 5 dniach zgodnie z Instrukcją Aktywacji/Zmiany Hasła aktywować konto oraz ustawić hasło do portalu.

Drodzy Rodzice - jeżeli oddali Państwo formularz rejestracyjny i po  kilku dniach  próba logowania nie powiodła się (tzn. podczas aktywacji konta pojawiła się informacja o tym, że w bazie nie ma adresu e-mail lub nr PESEL ) to prosimy o kontakt z wychowawcą w celu zweryfikowania danych wpisanych w formularzu rejestracyjnym. Dane te zostaną zweryfikowane z danymi wprowadzonymi do systemu.

Logowanie - RODZIC/OPIEKUN

Uczniowie

Wszystkie informacje niezbędne do aktywacji konta uczniowskiego zostaną omówione na zajęciach komputerowych lub przez wychowawcę.

• 29-30 grudnia - czas na emocje w nowej hali!
    Na ten moment Nysa czekała od wielu lat. Już 29 grudnia wielkie otwarcie nowej hali przy Sudeckiej. Na początek starcie Stali Nysa i gwiazd polskiej siatkówki.  A później emocje będą tylko rosnąć.
  • Ostrzeżenie meteorologiczne
    IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu prognozuje możliwość wystąpienia silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, z porywami do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu.