Dziennik elektroniczny UONET+ pierwsze logowanie

Szanowni Rodzice, w tym roku nasz Dziennik Elektroniczny został zaktualizowany do najnowszej wersji. Dziennik zyskał nowy wygląd, a jedną z najważniejszych zmian jest możliwość uruchomienia go na dowolnym systemie (windows, android itp).

W przeglądarce internetowej Mozilla Firefox proszę wpisać adres https://uonetplus.eszkola.opolskie.pl/nysa

Państwa adresy e-mail i loginy używane do logowania nie zmieniły się - należy jedynie wykonać opcję odzyskiwania hasła.

Instrukcje

Opolska eSzkoła - strona główna portalu

Rodzice/Opiekunowie

Aktywacja konta

W celu aktywacji konta rodzica/opiekuna należy zapoznać się z Zasadami Bezpieczeństwa, wypełnić załączony Formularz Rejestracyjny i dostarczyć go do sekretariatu, następnie po ok 5 dniach zgodnie z Instrukcją Aktywacji/Zmiany Hasła aktywować konto oraz ustawić hasło do portalu.

Drodzy Rodzice - jeżeli oddali Państwo formularz rejestracyjny i po  kilku dniach  próba logowania nie powiodła się (tzn. podczas aktywacji konta pojawiła się informacja o tym, że w bazie nie ma adresu e-mail lub nr PESEL ) to prosimy o kontakt z wychowawcą w celu zweryfikowania danych wpisanych w formularzu rejestracyjnym. Dane te zostaną zweryfikowane z danymi wprowadzonymi do systemu.

Logowanie - RODZIC/OPIEKUN

Uczniowie

Wszystkie informacje niezbędne do aktywacji konta uczniowskiego zostaną omówione na zajęciach komputerowych lub przez wychowawcę.

• Pola nadziei
    27 maja w Nysie obchodzimy Dzień Żonkila, podczas którego jak co roku wolontariusze będą prowadzić zbiórkę publiczną na rzecz nyskiego Hospicjum. Zapraszamy również do udziału w "Marszu Nadziei".
  • Dofinansowanie z pierwszego miejsca
    Partnerski projekt Gminy  Nysa, Gminy Prudnik i Nadleśnictwa Prudnik  pn. „Ochrona bioróżnorodności w Subregionie Południowym, w granicach gmin Nysa i Prudnik” został wybrany do dofinansowania w ramach konkursu nr RPOP.05.01.00-IZ.00-16-001/17...