Podobny obrazKonkurs wpłat na fundusz Rady Rodziców

1.    Konkurs skierowany jest do wszystkich Uczniów Szkoły, ich Rodziców i Opiekunów. Do konkursu przystępują poszczególne klasy 0-8 wpłacając pieniądze.

2.    Celem konkursu jest zachęcenie Rodziców i Uczniów do przekazywania dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców.

3.    Konkurs polega na zebraniu w poszczególnych klasach środków pieniężnych i przekazanie ich na fundusz Rady Rodziców. Wyliczeniu będzie podlegać kwota zebranych środków na jednego ucznia w danej klasie (suma wpłat/liczbę uczniów w klasie) oraz ilość wpłat w stosunku do liczby uczniów.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3
w Nysie

ROK SZKOLNY 2019/2020

Przewodniczący: ADRIANNA HALIKOWSKA

Zastępca: RADOSŁAW MAJKUT

Sekretarz: DARIUSZ JELEŃ

Komisja rewizyjna: GRZEGORZ BUKARTYK, MARTA SUDOŁ-MALISZ

Konto Rady Rodziców:

„SKO KONTO DLA RADY RODZICÓW” PKO BANK POLSKI S.A.

24 1020 3714 0000 4302 0337 0301