Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

"Nauczyciel na medal”

W „NTO” ruszyła II edycja plebiscytu "Nauczyciel na medal”. Głosowanie dotyczy pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy. Miło nam poinformować, że w kategorii klas I-III została nominowana pani Agnieszka Siwy, natomiast w kategorii klas IV-VIII nominację otrzymała pani Wioletta Zatylna.

Nasza szkoła powalczyć może o tytuł „Szkoły Roku” w tym samym plebiscycie.

Jeżeli uważacie, że warto oddać swój głos na nasze nauczycielki lub naszą szkołę, zajrzyjcie na stronę nto.pl/nauczyciel

Głosować można za pomocą SMS-ów.

 

pani Agnieszka Siwy - głosuj

pani Woletta Zatylna  - głosuj

Szkoła Roku - głosuj

Więcej…

 

PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie”

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przy współpracy z przedstawicielami Fundacji Pro-Lege w Opolu, Kuratorium Oświaty, Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu rozstrzygnęli XVI edycję konkursu plastycznego pt. "Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie”. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek 5 października w naszej szkole.

Więcej…

 

Zdjęcie statuetki IDOLGłosowanie ogólnopolskie IDOL 2018

Nasza szkoła została nominowana do ogólnopolskiego konkursu IDOL 2018 organizowanego przez Fundację Szansa dla Niewidomych w kategorii PLACÓWKA OŚWIATOWA, czyli dla podmiotu zajmującego się edukacją, dla którego nauczanie niewidomych i słabowidzących jest ważnym elementem procesu kształcenia uczniów.

Jeżeli UWAŻACIE, że nasza placówka spełnia te kryteria, to prosimy o GŁOSY :)

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem formularza internetowego: http://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/101

Głosować można do 9 października 2018r.

Więcej…

 

„Trójkowe spotkania z książką” nagrodzone w konkursie na projekt edukacyjny pt. „Promujemy czytelnictwo w szkole".

Celem konkursu jest upowszechnienie wartościowych projektów edukacyjnych popularyzujących czytelnictwo dzieci i młodzieży.

We wtorek 25 września 2018r. podczas V Opolskiej Sesji Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych, pani Dorota Chęcińska odebrała dyplom oraz nagrodę w konkursie  na projekt edukacyjny pt. „Promujemy czytelnictwo w szkole”.

Więcej…

 

http://www.glos.pl/sites/default/files/images/2018_NR_logo.pngNominacja do tytułu Nauczyciel Roku 2018

Dzisiaj dotarła do nas miła informacja,

że nasza nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej - pani Lucyna Furdykoń, została nominowana w konkursie NAUCZYCIEL ROKU 2018!

Konkurs został ogłoszony przez Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz wydawnictwo Głos Nauczyciela. Ten tytuł przyznawany jest najlepszym z najlepszych! Nauczycielom, którzy dla swoich uczniów są przewodnikami po otaczającej nas rzeczywistości, są autorytetami dla młodzieży, a nierzadko i dla całych lokalnych środowisk.

Pani Lucyna, jako jedna z trzynastu nauczycieli będzie uczestniczyć w Gali Finałowej, która odbędzie się 9 października 2018r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Gratulujemy pani Lucynie i życzymy zdobycia tytułu NAUCZYCIELA ROKU 2018!

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------