Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

I Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Nyskich w Strzelectwie Sportowym

11 listopada, na strzelnicy ZSO Carolinum odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Nyskich w Strzelectwie Sportowym.

Na szczycie podium indywidualnie stanęła pani Beata Zdobylak-Zabłotni, a w klasyfikacji zespołowej drużyna w składzie: Beata Zdobylak-Zabłotni, Katarzyna Michalec i Janusz Wydra zdobyła III miejsce.

Mistrzostwa zorganizowało Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Nysie.

Gratulujemy!

Więcej…

 

"Zbliżające się Święto NiepodległościSetna rocznica powrotu Rzeczypospolitej na mapy Europy... Wyśpiewujemy radośnie szczęście, że żyć nam przyszło w kraju nad Wisłą…”

XVI Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej

Szkolny zespół "Dylemat" w składzie: Paulina Staliś, Zofia Szelwach, Hanna Kret, Daria Chmura i Stanisław Halikowski, opiekun zespołu pani Jagoda Marfiany - zdobył  III miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie Pieśni Patriotycznej, za piosenkę "Marsz Sybiraków". Patronat nad konkursem sprawuje Opolski Kurator Oświaty.

Więcej…

 

XIX Festiwal Pieśni Polski Niepodległej

Na XIX Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej, zespół "Dylemat" w składzie: Paulina Staliś, Zofia Szelwach, Hanna Kret, Daria Chmura i Stanisław Halikowski - zdobył wyróżnienie w kategorii zespoły za piosenkę "Marsz Sybiraków".

W kategorii solista klas I-III - I miejsce zdobył uczeń klasy 2b - Maksymilian Małecki. Maks wystąpił 10.11.2018r. w NDK  podczas Koncertu Finalistów Przeglądu i Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej oraz Przeglądu Tańca Narodowego.

Więcej…

 

Pani Lucyna Furdykoń nominowana do tytułu Nauczyciel Roku 2018

 

W dniu 9 października 2018 roku w pięknych salach Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowania Konkursu „Nauczyciel Roku 2018”. Spośród wszystkich pedagogów w Polsce tylko trzynastu otrzymało nominację do tego zaszczytnego tytułu. Wśród nich jest pani Lucyna Furdykoń, nauczycielka naszej szkoły! Pani Lucyna to pedagog uwielbiany przez dzieci i ceniony przez rodziców. Zawsze uśmiechnięta, pomocna, pełna energii i młodzieńczego zapału, jest jednym z filarów naszej szkoły. Zainicjowała wiele działań i akcji służących dzieciom i edukacji. Już w 1996 roku – jako pierwsza w Polsce podjęła udaną próbę nauczania dziecka niewidomego w szkole masowej. Obecnie również pracuje z  uczniem słabowidzącym. Była inicjatorką powstania w szkole Małego Samorządu. Realizuje innowacje pedagogiczne. Podejmuje wiele działań na rzecz tolerancji i zrozumienia między pokoleniami, a także między ludźmi o różnym statusie społecznym.

Podczas uroczystości w Warszawie uhonorowano również naszą placówkę, przyznając jej tytuł „Szkoły na medal”.

Więcej…

 

"Nauczyciel na medal”

W „NTO” ruszyła II edycja plebiscytu "Nauczyciel na medal”. Głosowanie dotyczy pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy. Miło nam poinformować, że w kategorii klas I-III została nominowana pani Agnieszka Siwy, natomiast w kategorii klas IV-VIII nominację otrzymała pani Wioletta Zatylna.

Nasza szkoła powalczyć może o tytuł „Szkoły Roku” w tym samym plebiscycie.

Jeżeli uważacie, że warto oddać swój głos na nasze nauczycielki lub naszą szkołę, zajrzyjcie na stronę nto.pl/nauczyciel

Głosować można za pomocą SMS-ów.

 

pani Agnieszka Siwy - głosuj

pani Woletta Zatylna  - głosuj

Szkoła Roku - głosuj

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Nowe czujniki jakości powietrza
    Monitoring jakości powietrza został rozbudowany o 2 kolejne czujniki „Airly”. Nowe sensory zlokalizowane są w sołectwach Hajduki Nyskie i Kubice.
  • Przerwy w dostawie prądu
    TAURON Dystrybucja informuje o zaplanowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 
LOGOWANIE