Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Pani Lucyna Furdykoń nominowana do tytułu Nauczyciel Roku 2018

 

W dniu 9 października 2018 roku w pięknych salach Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowania Konkursu „Nauczyciel Roku 2018”. Spośród wszystkich pedagogów w Polsce tylko trzynastu otrzymało nominację do tego zaszczytnego tytułu. Wśród nich jest pani Lucyna Furdykoń, nauczycielka naszej szkoły! Pani Lucyna to pedagog uwielbiany przez dzieci i ceniony przez rodziców. Zawsze uśmiechnięta, pomocna, pełna energii i młodzieńczego zapału, jest jednym z filarów naszej szkoły. Zainicjowała wiele działań i akcji służących dzieciom i edukacji. Już w 1996 roku – jako pierwsza w Polsce podjęła udaną próbę nauczania dziecka niewidomego w szkole masowej. Obecnie również pracuje z  uczniem słabowidzącym. Była inicjatorką powstania w szkole Małego Samorządu. Realizuje innowacje pedagogiczne. Podejmuje wiele działań na rzecz tolerancji i zrozumienia między pokoleniami, a także między ludźmi o różnym statusie społecznym.

Podczas uroczystości w Warszawie uhonorowano również naszą placówkę, przyznając jej tytuł „Szkoły na medal”.

Więcej…

 

"Nauczyciel na medal”

W „NTO” ruszyła II edycja plebiscytu "Nauczyciel na medal”. Głosowanie dotyczy pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy. Miło nam poinformować, że w kategorii klas I-III została nominowana pani Agnieszka Siwy, natomiast w kategorii klas IV-VIII nominację otrzymała pani Wioletta Zatylna.

Nasza szkoła powalczyć może o tytuł „Szkoły Roku” w tym samym plebiscycie.

Jeżeli uważacie, że warto oddać swój głos na nasze nauczycielki lub naszą szkołę, zajrzyjcie na stronę nto.pl/nauczyciel

Głosować można za pomocą SMS-ów.

 

pani Agnieszka Siwy - głosuj

pani Woletta Zatylna  - głosuj

Szkoła Roku - głosuj

Więcej…

 

PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie”

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przy współpracy z przedstawicielami Fundacji Pro-Lege w Opolu, Kuratorium Oświaty, Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu rozstrzygnęli XVI edycję konkursu plastycznego pt. "Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie”. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek 5 października w naszej szkole.

Więcej…

 

Zdjęcie statuetki IDOLGłosowanie ogólnopolskie IDOL 2018

Nasza szkoła została nominowana do ogólnopolskiego konkursu IDOL 2018 organizowanego przez Fundację Szansa dla Niewidomych w kategorii PLACÓWKA OŚWIATOWA, czyli dla podmiotu zajmującego się edukacją, dla którego nauczanie niewidomych i słabowidzących jest ważnym elementem procesu kształcenia uczniów.

Jeżeli UWAŻACIE, że nasza placówka spełnia te kryteria, to prosimy o GŁOSY :)

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem formularza internetowego: http://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/101

Głosować można do 9 października 2018r.

Więcej…

 

„Trójkowe spotkania z książką” nagrodzone w konkursie na projekt edukacyjny pt. „Promujemy czytelnictwo w szkole".

Celem konkursu jest upowszechnienie wartościowych projektów edukacyjnych popularyzujących czytelnictwo dzieci i młodzieży.

We wtorek 25 września 2018r. podczas V Opolskiej Sesji Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych, pani Dorota Chęcińska odebrała dyplom oraz nagrodę w konkursie  na projekt edukacyjny pt. „Promujemy czytelnictwo w szkole”.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Czas na rybę!
    Nyskie Księstwo Jezior i Gór zaprasza na pokaz kulinarny z wykorzystaniem produktów rybnych, które odbędzie się w dniu 21.10.2018 r., o godzinie 15:00 na placu przy Ośrodku Formacyjno-Wypoczynkowym Vincenza Priessnitz.
  • List Prezesa Krus
    Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informują, że w ramach ochrony życia i zdrowia dzieci zamieszkujących tereny wiejskie, podjęta została decyzja o kontynuacji grupowego ubezpieczenia ...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 
LOGOWANIE