Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Nasza szkoła uczestniczy w programie "Szklanka mleka", którego celem jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych. Darmowe mleko otrzymują wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Więcej…

 

"Opolska e-szkoła, szkołą ku przyszłości"

 

Dlaczego e-Szkoła

W dobie, otaczających nas na każdym kroku nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych, szkoła nie może pozostać samotną wyspą tracącą kontakt ze współczesnym światem. Projekt e-Szkoła jest skierowany do szkół, które muszą zdać sobie sprawę, że nie można funkcjonować w Społeczeństwie informacyjnym bez celowego i efektywnego stosowania technologii informacyjnej.

Więcej…

 

Nasza szkoła korzysta z dofinansowania z budżetu Unii Europejskiej w ramach    europejskiego programu „Owoce w szkole". Darmowe owoce i warzywa otrzymują uczniowie klas I – III.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Bezpieczna jazda . Karta rowerowa - moje pierwsze prawo jazdy” – edycja 2011, którego organizatorem  jest McDonald's Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Więcej…

 

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------