Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Projekt „Edukacja ku przyszłości”

Projekt „Edukacja ku przyszłości” realizowany jest przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym. W jego skład wchodzą trzy podprojekty (działania):

- Nowe Technologie na Usługach Edukacji (III edycja)

- Zaczarowany Świat

- Poradnictwo Zawodowe w Procesie Dydaktycznym (WOM Opole)

Więcej…

 

Śniadanie Daje Moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu nasze dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Więcej…

 

"e-wyczyny z Trójkowej Krainy"

Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy wdrażanie projektu, który nazwaliśmy "e-wyczyny z Trójkowej Krainy".
W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu „Opolska E-szkoła, szkołą ku przyszłości", dzięki czemu wzbogaciliśmy się o tablice multimedialne, projektory, wizualizery, dostaniemy też laptopy dla uczniów.

Więcej…

 

Strona Przyjazna Młodzieży

Od wielu lat edukujemy uczniów, w jaki sposób efektywnie i bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw Internetu, toteż aktywnie włączyliśmy się w działania programów, które  ma na celu przekazanie jak najszerszej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa internetowego najmłodszych użytkowników oraz pobudzenie świadomości opiekunów na temat zagrożeń, na które narażone są dzieci, a które mogą wpłynąć na ich rozwój.

Więcej…

 

Innowacyjna szkoła

W październiku trzy nauczycielki naszej szkoły: Dorota Kos, Agnieszka Kret i Wioletta Zatylna przesłały prezentacje realizowanych przez siebie projektów na konkurs "Innowacyjny nauczyciel 2011" organizowany przez OEiiZK oraz Głos Nauczycielski, sponsorowany przez firmę Microsoft.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------