Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Projekt pt. ,,PRZYRODA – poznaję, szanuję, chronię”

Uczniowie z klas I – IV od września do listopada 2015 r. uczestniczyli w projekcie pt. ,,PRZYRODA – poznaję, szanuję, chronię”, czyli edukacji ekologicznej uczniów klas I-IV szkół podstawowych z gminy Nysa. Projekt realizowany był  przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie i dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Celem projektu było podniesienie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Nysa.

Więcej…

 

Akcja Profilaktyki Stomatologicznej

Informujemy, że nasza szkoła weźmie udział w akcji skierowanej do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych. Celem tej akcji jest ograniczenie występowania próchnicy i choroby przyzębia, podniesienie świadomości dzieci  i ich rodziców w zakresie właściwej higieny jamy ustnej, prawidłowego przedstawienie w sposób przyjazny gabinetu stomatologicznego, przekazanie zainteresowanym rodzicom informacji o stanie jamy ustnej dziecka.

Więcej…

 

"TRÓJECZKOWE ECHO”

My, uczniowie klasy II b Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie, postanowiliśmy wydawać szkolną gazetkę. Był zapał, ogromne chęci i co jest bardzo ważne, były chętne do pracy ręce!!! Pod opieką nauczycielek: pani Jolanty Bury i pani Doroty Żywiec, gromadziliśmy naszą twórczość. Były to prace plastyczne, wiersze, opowiadania, historyjki obrazkowe. Układaliśmy również sami krzyżówki i wyszukiwaliśmy tematyczne obrazki do kolorowania. Do współpracy zaprosiliśmy uczniów klas I – III.  Wyszło nam całkiem ciekawe pisemko „TRÓJECZKOWE ECHO”.
W naszej gazetce umieszczamy również ogłoszenia :)
Jeśli chcesz ogłosić coś ważnego lub zaprezentować swoje prace (plastyczne, literackie i inne :)) skontaktuj się z panią Jolantą Bury lub panią Dorotą Żywiec albo zostaw wiadomość w bibliotece szkolnej.

ZAPRASZAMY!!!
Klasa II b

 

Z wizytą w Muzeum w Nysie

Dzięki aktywnej współpracy ze szkołą Pana Piotra Kurowskiego – rodzica z klasy II b – uczniowie z kilku klas I – III zwiedzili wystawę  przyrodniczo-łowiecką wykonaną przez Koło Łowieckie "Szarak" w Nysie. Wystawa była częścią realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Nysie projektu transgranicznego pn. "Przyroda wokół nas". Projekt skupiony jest na polsko– czeskiej współpracy w zakresie ochrony przyrody, ekologii, myślistwa, edukacji przyrodniczej dzieci i młodzieży.

Więcej…

 

Ogólnoświatowe obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

Ogólnoświatowe obchody Dnia Bezpiecznego Internetu świętujemy od kilku lat. Tegoroczne obchody trwały przez okrągły tydzień od 09-13.02.2015r. Aby rozpropagować imprezę i zachęcić uczniów do aktywnego uczestnictwa przygotowano plakaty i gazetki informacyjne na korytarzu szkoły oraz w poszczególnych klasach. W ramach obchodów wszyscy uczniowie mogli  uczestniczyć w e-learningowych kursach.
Hasło tegorocznych obchodów kładło nacisk na współpracę międzypokoleniową. Starałyśmy się uświadomić dzieciom, rodzicom i dziadkom, że są osobami współodpowiedzialnymi za to, aby korzystanie z sieci było bezpieczne, zgodne z zasadami netykiety i kulturalne.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Nowe czujniki jakości powietrza
    Monitoring jakości powietrza został rozbudowany o 2 kolejne czujniki „Airly”. Nowe sensory zlokalizowane są w sołectwach Hajduki Nyskie i Kubice.
  • Przerwy w dostawie prądu
    TAURON Dystrybucja informuje o zaplanowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 
LOGOWANIE