Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Nasi uczniowie w projekcie Eksperymentownia

1 maja 2017 roku rozpoczęła się realizacja projektu „Nauka przez eksperyment – doposażenie Międzyszkolnej Pracowni Przedmiotowej Eksperymentownia w Gimnazjum nr 2 w Nysie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lat 2014-2020.

Więcej…

 

Znalezione obrazy dla zapytania porcja pozytywnej energii 2017

PROGRAM "PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII"

Udział w IV edycji programu edukacyjnego „Porcja Pozytywnej Energii” marki Crispy Natural. Program realizowany jest pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Celem programu jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców. Zajęcia zostały zrealizowane wg scenariuszy i otrzymanych materiałów w klasach 6.

Więcej…

 

http://www.matzoo.pl/img/cert2015m.pngCertyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo 2016/2017

I w tym roku szkolnym udało się zdobyć certyfikat dla kół,  które w sposób szczególny uczestniczą w procesie rozwijania matematycznych umiejętności uczniów. Koło informatyczne "Mistrzowie Kodowania" prowadzone przez panią Agnieszkę Kret i koło matematyczne prowadzone przez panią Dorotę Kos otrzymało

Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo.

Więcej…

 

Temat: Poczuj swoją wartość

Dzisiaj przeprowadziłam pierwszą lekcję z moją klasą. A oto garść uwag.

Po pierwsze zajęcia są niezmiernie bogate w treści. W idealnym świecie przeprowadziłabym zajęcia warsztatowe przez dwie godziny lekcyjne i wykorzystałabym większość pomysłów. Niestety zwykle wychowawca ma tak naprawdę do dyspozycji około pół godziny, bo przecież trzeba omówić wiele bieżących spraw.

Więcej…

 

WYCHOWANIE DO OSOBISTEGO ROZWOJU

"Wychowanie do osobistego rozwoju" to projekt edukacyjny, któremu przyświeca zadanie propagowania idei rozwoju indywidualnego oraz kształtowanie kompetencji miękkich od najmłodszych lat.

Celem projektu jest również wyposażenie nauczycieli i wychowawców w narzędzia pomocne w prowadzeniu zajęć wychowawczych, które ukierunkują uczniów na rozwój osobisty.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------