Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Festyn Rodzinny

W sobotę 5 października odbył się w naszej szkole festyn rodzinny.  Mimo niezbyt optymistycznej pogody to licznie przybyła publiczność stworzyła fantastyczną atmosferę. Wspaniale zaprezentowali się występujący na scenie uczniowie. Wszyscy głodni i spragnieni mogli do woli zaspokoić apetyty w kawiarence, przy grillu, stoiskach z owocami, frytkami, galaretkami i napojami itp. Amatorzy dobrej zabawy też się nie zawiedli.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, uczniom i nauczycielom, dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu i pomysłowości zebraliśmy  kolejną sumę pieniędzy na profesjonalny sprzęt nagłaśniający!!!

 

Dziękujemy!!!

Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnym fb

 

#CodeWeek2019 – Europejski Tydzień Kodowania

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa rywalizują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. CodeWeek to warsztaty, szkolenia, debaty i inne wydarzenia związane z programowaniem, odbywające się w całej Europie. To akcja dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem.

W tym roku również przyłączamy się do Code Week i od 7 października 2019r. pod hasłem „Trójka Koduje” przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły będą w bardzo ciekawy i aktywny sposób wprowadzani w świat programowania.

Zachęcamy całą społeczność szkolną do aktywnego udziału w tym wydarzeniu. Pamiętajcie, że kodować może każdy, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Więcej informacji o #CodeWeek2019 na stronie codeweek.eu

 

Zapraszamy na Festyn Rodzinny!

Wszystkich uczniów, rodziców, sympatyków naszej szkoły oraz tych, którzy lubią dobrą zabawę zapraszamy na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 5 października 2019 r.  (w sobotę) w Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie w godz. od 14.00 do 16.30.

W programie między innymi:

- gry i zabawy rodzinne,
- kawiarenka z domowym ciastem,
- grill i inne atrakcje kulinarne,
- loteria fantowa,
- licytacje z niespodziankami,
oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Przyjdź, a z pewnością nie będziesz się nudzić!

Zapraszamy :)

Więcej…

 

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Wakacje już dobiegły końca, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wrócili do szkoły. Dzisiaj uroczyście powitaliśmy NOWY ROK SZKOLNY, a tym samym rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii naszej szkoły. Pani Dyrektor Maria Wiercigroch bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.Ze szczególną życzliwością  zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Więcej…

 

Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W sobotę 25 maja na terenie naszej szkoły odbył się tegoroczny 42 Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju udział wzięło łącznie 21 drużyn ze szkół, z terenu województwa opolskiego. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Ideą tego konkursu jest poprawa stanu bezpieczeństwa, poprzez popularyzowanie wiedzy z zakresu ruchu drogowego wśród młodych ludzi.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------