Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT - LEKCJA W TERENIE.

11 września uczniowie z klasy 1b i 3c wraz ze swoimi wychowawczyniami L. Furdykoń i R. Podolak uczestniczyli w projekcie „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim” na terenie Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach.

Więcej…

 

Niezapomniane spotkanie

We wtorek 19 czerwca odwiedził nas niezwykły gość - pani Małgorzata Wojtaczka, zdobywczyni bieguna południowego. Pani Gosia opowiedziała nam o długich i żmudnych przygotowaniach do swojej wyprawy, a także zdała relację z samotnej przeprawy przez mroźną i groźną, ale jakże piękną Antarktydę.

Więcej…

 

SUN DONGFANG – GOŚĆ Z SINGAPURU

W dniach 8-12 maja 2017 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Sun Dongfang. Nasz gość przeprowadził w każdej klasie lekcje na których opowiadał o Chinach, państwie w którym się urodził i mieszkał przez ok. 16 lat oraz o Singapurze, gdzie studiuje. Uczniowie dowiedzieli się ciekawych informacji o wspomnianych krajach, ich kulturze i gospodarce. Mieli także okazję poznać kilka elementów języka Chińskiego.

 

 

PLUSZAK W POGOTOWIU

W marcu uczniowie naszej szkoły zbierali pluszaki w ramach akcji „Pluszak w Pogotowiu” organizowanej przez PWSZ w Nysie Zabawki zostały przekazane do Zespołów Ratownictwa Medycznego, dziecięcych oddziałów szpitalnych, a szczególnie do oddziału onkologii dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu”.  Wspólnymi siłami zebraliśmy ogromną ilość pluszaków. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie.

 

 

Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej w Nysie

W poniedziałek 18 czerwca uczniowie klasy VIb na specjalne zaproszenie pań bibliotekarek udali się z wizytą do biblioteki pedagogicznej, aby poznać specyfikę pracy tej instytucji, ale również, by podziwiać swoje prace zgromadzone na wystawie w bibliotece. Lapbooki oraz projekty okładek książek wykonane przez szóstoklasistów w ramach projektu: "Czytam, bo lubię. Czytam, bo chcę." zostały zaprezentowane w holu placówki.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
LOGOWANIE