Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Znalezione obrazy dla zapytania dzień liczby pi

DZIEŃ LICZBY PI

Dnia 14 marca 2018 r odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Liczby Pi. Uczniowie klas czwartych upiekli okrągłe ciasteczka z symbolem liczby Pi,  które rozdawali podczas  przerw lekcyjnych. W ramach obchodów wykonano gazetkę, zorganizowano konkurs na najlepszy strój inspirowany liczbą Pi i konkurs na zapamiętanie najdłuższego rozwinięcia liczby Pi.

Więcej…

 

Przedstawienie pt.: „Czerwony Kapturek”

W ramach współpracy zespołu biblioteczno - świetlicowego w środę 28.02.2018r. dzieci korzystające ze świetlicy szkolnej pod opieką pani Katarzyny Michalec wystąpiły w przedstawieniu pt.: „Czerwony Kapturek”. Na widowni zasiadły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz pozostałe dzieci przebywające w tym czasie w świetlicy. Uczniowie sami od dwóch tygodni w trakcie zajęć świetlicowych przygotowywali poszczególne części spektaklu. Wykonali samodzielnie kukiełki, scenografię oraz uczestniczyły w tworzeniu scenariusza przedstawienia.

Więcej…

 

Z wizytą w stolicy Polski

7 marca uczniowie klasy 4a przebywali na wycieczce w Warszawie. Uczniowie tej klasy uczestniczyli w lekcji, przeprowadzonej przez panią Kret według nagrodzonego przez MEN scenariusza. Dzieci towarzyszyły pani Agnieszce, która tego dnia  miała odebrać nagrodę z rąk Minister Edukacji. Dla większości uczniów była to pierwsza wizyta w stolicy Polski. Wycieczka rozpoczęła się wczesnym rankiem, o 3:00. Po kilkugodzinnej podróży dotarli do Warszawy. Najpierw uczestnicy wycieczki podziwiali imponujące widoki Warszawy i okolic z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki.
Kolejnym punktem zwiedzania był Sejm, a więc miejsce, w którym zapadają najważniejsze decyzje w sprawach naszego państwa i jego obywateli.

Więcej…

 

Muzeum Motoryzacji w Paczkowie

W poniedziałek 27 lutego, klasa 1b i 3c uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Motoryzacji w Paczkowie. Uczniowie mieli okazję zapoznania się z tajnikami działania samochodów oraz podziwiania zgromadzonych tam eksponatów. Brali udział w licznych doświadczeniach fizycznych i poznali prawa dynamiki.

Więcej…

 

Znalezione obrazy dla zapytania Odyseja UmysłuOdyseja Umysłu - sukces naszej drużyny!

Odyseja Umysłu to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Celem programu jest rozwój zdolności twórczych, jakie posiada każdy młody człowiek. Dzieci i młodzież uczą się kreatywnego i krytycznego myślenia, angażując się w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych – czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Sala gimnastyczna w Niwnicy - praca wre
    Jak wychować talent sportowy na miarę Roberta Lewandowskiego czy Sebastiana Świderskiego? Trzeba konsekwentnie inwestować w infrastrukturę sportową. Tak też czyni gmina Nysa - nie tylko w mieście, ale także w sołectwach.
  • Wkrótce kolejne tanie działki dla młodych!
    Już niebawem w pierwszych domach wystrzelą korki od szampana, którym młodzi uczczą koniec budowy swoich wymarzonych domów. Na Zamłyniu część z nich jest już niemal gotowa, a kolejne rosną w oczach. Po niewątpliwym sukcesie pierwszej edycji programu...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 
LOGOWANIE