IMPREZY SZKOLNE

Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście pożegnali miniony rok na uroczystym apelu, który odbył się w dwóch turach: o godz. 8.30 dla klas IV-VII, a o godz. 10.00 dla klas młodszych. Jeszcze raz przypomnieliśmy sobie nasze osiągnięcia i sukcesy, a było ich w tym roku NAPRAWDĘ WIELE. Podziękowaliśmy wszystkim osobom, które na różne sposoby wspierały naszą szkołę. Najlepsi uczniowie, sportowcy oraz osoby wyróżnione w konkursach odebrały nagrody.

Więcej…

 

Festyn Rodzinny

W sobotę 16 czerwca odbył się szkolny festyn, z którego dochód przeznaczony będzie głównie na pomoc dla dwojga uczniów naszej szkoły. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że impreza była bardzo udana.  Hasło tegorocznego festynu: " Przeboje wszech czasów" sprzyjało dobrej zabawie. Usłyszeliśmy wiele szlagierów, zobaczyliśmy scenki towarzyszące znanym melodiom, podziwialiśmy tańce ilustrujące lubiane przez wszystkich przeboje. Goście tłumnie odwiedzali kawiarenki z przepysznymi wypiekami naszych niezrównanych mam. Największe kolejki stały oczywiście za lodami, zważywszy na pogodę, trudno się temu dziwić. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria, możliwość sprawdzenia swej sprawności w parku linowym oraz wypróbowanie czy do twarzy nam w wyszukanym makijażu.

Nie sposób wymienić wszystkich stoisk i atrakcji, jednak wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację festynu serdecznie dziękujemy.

 

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - informacje

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 22 czerwca 2018r. na dużej sali gimnastycznej w dwóch grupach wiekowych: o godz. 8.30 - klasy IV – VII, a  o godz. 10.00 - klasy 0 – III

Prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o dopilnowanie wyczyszczenia szafek szkolnych przed zakończeniem roku szkolnego oraz rozliczenie się z wypożyczonych książek i podręczników z biblioteką szkolną!!!

Zamień kwiaty na marzenia

Drodzy Rodzice i Uczniowie, proponujemy, abyście zamiast wydawać pieniądze na kwiaty dla swoich nauczycieli i wychowawców, podziękowali nam przeznaczając tę kwotę na leczenie Weroniki i Mateusza.

W dniu zakończenia roku wrzućcie pieniążki do puszki!

DZIĘKUJEMY :)

Więcej…

 

Zapraszamy na Festyn Rodzinny!

Wszystkich uczniów, rodziców, sympatyków naszej szkoły oraz tych, którzy lubią dobrą zabawę zapraszamy na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 16 czerwca 2018r.  (w sobotę) w Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie w godz. od 13.00 do 16.00.

W programie między innymi:

-występy artystyczne uczniów oraz gości,
- pokazy tańców,
- loteria fantowa,
- rozgrywki sportowe,
- kawiarenka z domowym ciastem, lody
- licytacje,
- fotobudka,

oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Przyjdź, a z pewnością nie będziesz się nudzić!

Zapraszamy :)

Więcej…

 

INFORMACJA! Pamiątki II RP

W związku z tym, że chcemy wziąć udział w ogólnopolskim projekcie związanym z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, a  jednym z warunków jest zorganizowanie wystawy pamiątek związanych z tworzeniem się II RP,  szukamy osób, które mogłyby nam jakieś pamiątki wypożyczyć. Może ktoś posiada np. dokumenty, zdjęcia, pieniądze, wycinki z gazet, mundury itp. przedmioty z lat 1918-1939. Wiemy, że przez to, że Nysa nie była częścią II RP, to o takie przedmioty jest ciężko, ale być może ktoś coś posiada. Przedmioty te potrzebujemy wykorzystać dopiero po wakacjach, ale chcielibyśmy o nich wiedzieć już teraz. Można w tej sprawie kontaktować się ze szkołą lub z nauczycielem historii – Krzysztofem Wilkiem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Kolejna noc basenów przed nami!
    Już w najbliższą sobotę (25 sierpnia) czeka nas kolejna fantastyczna nocna impreza na nowym kąpielisku. - Zapraszamy od 20.00! DJ DASO przygotował sporo atrakcji. Będzie się działo! - zachęca Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 140
    14 wakatów do nyskiej policji. Przyjęcia do pracy planują również jedni z największych pracodawców w regionie. W dzisiejszej kronice ponadto relacja z Festiwalu Produktów Lokalnych i zapowiedź najbliższych wydarzeń sportowych.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
LOGOWANIE