Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie WICEMISTRZEM POLSKI !!!

Wielki sukces odnieśli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie na rozgrywanych w dniach 28 – 31 maja 2015 r. w Głuchołazach Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w siatkówce. W turnieju rozgrywanym w kategorii dziewcząt i chłopców wzięło udział 13 zespołów dziewcząt oraz 16 zespołów chłopców, mistrzów lub wicemistrzów poszczególnych województw. Województwo opolskie reprezentowały zespoły z Kędzierzyna – Koźla oraz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie.

Więcej…

 

WIELKI  SUKCES  NASZEJ  REPREZENTACJI !!!

W dniu 21 maja 2014 r. o godz. 9.00 na hali AZS PWSZ NYSA przy ulicy Głuchołaskiej Szkoła  Podstawowa nr 3 w Nysie oraz AZS PWSZ Nysa zorganizowali  Turniej Tenisa Stołowego „Zabawa i Pasja” dla uczniów szkół podstawowych. Turniej swoim patronatem objęła pani Jolanta Barska Burmistrz Nysy. Celem zawodów było propagowanie aktywności fizycznej w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014. Do turnieju zgłosiło się 54 zawodników z 5 szkół z gminy Nysa. Szkoły mogły zgłosić drużyny 12-osobowe (SP 5, ZSS, SP 10, SP Goświnowice, SP 3 Nysa).

Więcej…

 

Promocja Tenisa Stołowego w ramach szkolnego festynu pod hasłem

„RAZEM ZROBIMY WSZYSTKO”
organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Nysie
przy współudziale AZS PWSZ NYSA
dnia 25.04.2014r godz. 17.00-19.00

Więcej…

 

 

 

„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”

W zakładce – PROJEKTY SZKOLNE – można zapoznać się z działaniami naszej szkoły w ramach projektu „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Po debatach szkolnych przeprowadzonych wśród UCZNIÓW, RODZICÓW I PRACOWNIKÓW SZKOŁY w dniach 11 - 13.03.2014r. oraz po szkoleniach szkolnych przedstawicieli  - postanowiliśmy zorganizować wspólne działanie – FESTYN!!!

FESTYN "RAZEM ZROBIMY WSZYSTKO!"

odbędzie się 25 KWIETNIA w godz. 17:00 – 19:00

PRZED ROZPOCZĘCIEM FESTYNU NA SALI KOREKCYJNEJ – o godz. 16:30 – NASTĄPI UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TYGODNIA PATRONA SZKOŁY – JANUSZA KORCZAKA – czyli montaż słowno-muzyczny  w wykonaniu uczniów z klasy III b oraz taneczny występ klasy I b. W szkolnej jadalni będzie można zagrać w szachy ze szkolnymi mistrzami.

ZAPRASZAMY!!!!

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------