Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dni Dobrych Inwestycji

Na Opolszczyźnie od 28 – 30 września trwały ,,Dni Dobrych Inwestycji”. Był to cykl imprez prezentujących efekty rządowych programów rozwoju lokalnego w województwie opolskim.

W naszej szkole również wybudowano plac zabaw w ramach rządowego programu ,,Radosna Szkoła”, dlatego w dniu 28 września miała u nas miejsce impreza plenerowa. W zabawach o charakterze rekreacyjnym z elementami artystycznymi brały udział cztery grupy dzieci z Przedszkola nr 12 oraz dzieci szkolne z klas I – III. Dzieci uczestniczyły w zabawach na ,,Motylkowym placu zabaw”, pokonywały tor przeszkód na boisku wielofunkcyjnym, układały puzzle i zamek z klocków piankowych. Na sali gimnastycznej odbywały się warsztaty taneczne, a na zamkniętym parkingu malowanie kolorową kredą.

W zabawach towarzyszyli dzieciom – przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Opolu  - starszy wizytator pan Tomasz Słodziński  i pani dyrektor Maria Wiercigroch. Nad całością czuwali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego. Koordynatorką imprezy szkolnej była pani Renata Podolak.

Konkurs plastyczny ,,Radosna Szkoła – magiczne miejsca zabaw” był organizowany w czasie ,,Dni Dobrych Inwestycji” w związku z promocją placów i miejsc zabaw. Brały w nim udział wszystkie dzieci sześcioletnie z naszej szkoły.

Komisja konkursowa powołana przez Opolskiego Kuratora Oświaty przyznała   I miejsce Martynie Cygan z klasy I c. Nagrody dla zwycięzców wręczali:

- Radosław Miążek – przedstawiciel Wojewody Opolskiego,

- Aurelia Stępień – dyrektor Wydziału Strategii i Wspomagania Opolskiego Kuratorium Oświaty,

- Rafał Rippel – Opolski Kurator Oświaty. Uroczystość odbywała się w Złotej Sali Urzędu Wojewódzkiego.

Po odbiór nagrody do Opola Martynka Cygan pojechała z wychowawczynią klasy – panią Dorotą Kozioł.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 
LOGOWANIE