Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Wycieczka

26 października uczniowie klas piątych wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia wygranej w konkursie "Bezpieczna jazda. Twoje pierwsze prawo jazdy" sponsorowanej przez McDonald`s Polska. Wyjechaliśmy o 7.00 sprzed hali sportowej przy ulicy Głuchołaskiej. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, wszystkim dopisywał dobry humor. Na miejscu powitali nas przewodnicy, którzy oprowadzili na śladami wrocławskich krasnoludków. Sprytne skrzaty bardzo skutecznie kryły się przed naszym wzrokiem, ale my byliśmy sprytniejsi. Udało nam się odnaleźć 40 krasnali.

Następnie nowoczesny piętrowy autokar zawiózł nas do aqua parku, gdzie czekały nie lada atrakcje. Zjeżdżanie na pontonach, leniwa rzeka, morskie fale, bicze wodne dostarczyły nam mnóstwa niezapomnianych wrażeń. Po szaleństwach w aqua parku dopisywały nam wilcze apetyty, toteż pobyt w restauracji McDonald`s oraz zestawy happy meals ufundowane przez naszego sponsora zostały przywitane przez wszystkich z entuzjazmem. Ostatnim punktem wyprawy była wizyta w multikinie, gdzie obejrzeliśmy film "Trzej muszkieterowie" w systemie 3D. O 20.30 zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Nysy.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości 
LOGOWANIE