OPOLSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW - Kluczbork 2021
OPOLSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW Kluczbork 2021
W sobotę 12 czerwca 2021r. odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Miasta Kluczbork. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI. Rozegrano w sumie ponad 200 spotkań siatkarskich. Rywalizowano w czerech kategoriach. Na szczególne wyróżnienie wśród naszych reprezentantów zasługują: Tomasz Olejniczak, który zajął pierwsze miejsce w kategorii Singli, a także Mateusz Chrobak, Szymon Mleczko, Radosław Szuster i Damian Jeżowski, którzy zajęli drugie miejsce w kategorii Czwórek. Słowa uznania należą się również pozostałym naszym zawodnikom, którzy walczyli o każdą piłkę, ciesząc się grą i kształtując swoje umiejętności siatkarskie. Nie można zapomnieć również o rodzicach, którzy byli obecni w Kluczborku, Dziękujemy serdecznie za wsparcie i pomoc. A medalistom gratulujemy sukcesu.

Impreza została zorganizowana i wzorowo przeprowadzona przez Fundację Siatkarską Akademię Rozwoju Mucha Volley. Liga stała na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Każdy z uczestników za udział w turnieju otrzymał drobny upominek. Zawodnicy zostali ugoszczeni obiadem oraz zdrowymi przekąskami. Dla najmłodszych przygotowano dmuchaną zjeżdżalnię oraz pokaz iluzji.