Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie

Dzieciaki z klas pierwszych są już pełnoprawnymi uczniami. W Dniu Święta Edukacji Narodowej odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.

Sześcio i siedmiolatkowie z klas Ia, Ib i Ic pod dowództwem swych wychowawczyń udowodnili przez pierwszy miesiąc nauki, iż w pełni zasługują na miano uczniów. Pasowania dokonała Pani Dyrektor ogromnym ołówkiem, który dzielnych uczniów wcale nie przestraszył Wszyscy nowomianowani uczniowie prezentowali się niezwykle godnie w swych odświętnych szkolnych szatach. Uroczystości przyglądali się zaproszeni goście: rodzice pierwszoklasistów, emerytowani pracownicy szkoły oraz przedstawiciele starszych klas.

W roku szkolnym 2011/2012 do Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie do klas pierwszych uczęszcza 77 uczniów:
- klasa I a – 29 uczniów – wychowawca – pani Danuta Kurzeja;
- klasa I b – 26 uczniów – wychowawca – pani Lucyna Furdykoń;
- klasa I c – 22 uczniów – wychowawca – pani Dorota Kozioł.

Sekretarz Samorządu Szkolnego – uczennica klasy V b – Wiktoria Wieczorek z okazji Święta Edukacji Narodowej złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 104 gości 
LOGOWANIE