Zasady przyjmowania dzieci do klasy pierwszej tutejszej szkoły na rok szkolny 2020/2021

KOMUNIKAT

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną i w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażeniem się koronawirusem bardzo prosimy o składnie wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych w formie elektronicznej. Skany lub fotografie dokumentów należy przesłać na e-mail szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej. Dokumenty można również wrzucać do szkolnej skrzynki pocztowej umieszczonej na bramie przy wejściu do szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie ogłasza zasady przyjmowania dzieci do klasy pierwszej tutejszej szkoły na rok szkolny 2020/2021.

1. Zarządzenie Burmistrza Nysy w sprawie rekrutacji (załącznik nr 3)

2. Zgłoszenie do szkoły dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły        (załącznik nr 1)
3. Zgłoszenie do szkoły dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły (załącznik nr 2)