Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

7 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, podczas którego wspólnie odśpiewano hymn, a laureaci szkolnego konkursu "Pieśni i Poezji Patriotycznej" wykonywali wybrane przez siebie utwory. Zwycięzcom konkursu wręczono dyplomy oraz nagrody.


W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła do hymnu" w piątek 8 listopada o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała "Mazurka Dąbrowskiego".

11 listopada Poczet Sztandarowy naszej szkoły uczestniczył także  w uroczystościach gminnych z okazji 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny, a następnie nasza delegacja złożyła kwiaty pod Pomnikiem "Patriotom Polskim".

 

--------------------------------------------------------------------------------