Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Międzyszkolny program promujący zdrowy tryb życia „Żyj zdrowo, baw się na sportowo”

W tym roku nasza szkoła w ramach programu profilaktycznego wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Nysie organizuje program pt. „Żyj zdrowo, baw się na sportowo”. Program ten skierowany jest na kształtowanie wzorców zdrowego stylu życia.  W programie uczestniczyć będą dzieci i młodzież uczęszczający do szkół podstawowych Gminy Nysa oraz ich rodzice. Program podzielony jest na etapy, w których każda społeczność szkolna zdobywa punkty. Wygrywa szkoła, która zgromadzi najwięcej punktów. I etap programu - pływackie sztafety rodzinne odbył się w sobotę 19 października na pływalni miejskiej w Nysie. Szkoły reprezentowane były przez drużyny składające się z dzieci i rodziców. A o to wyniki:

Miejsce I - Szkoła Podstawowa nr 5 w Nysie

Miejsce II - Szkoła Podstawowa nr 1 w Nysie

Miejsce III - Szkoła Podstawowa nr 10 w Nysie

Miejsce IV - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Goświnowicach

Miejsce V - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nysie

Miejsce VI - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie

Miejsce VII - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Niwnicy

 

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYCH ZADANIACH REALIZOWANYCH W RAMACH PROGRAMU!

Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnym fb

 

--------------------------------------------------------------------------------