Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

WOJEWÓDZKA UROCZYSTOŚĆ DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W środę 16 października 2019r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyła się Wojewódzka Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej, podczas której pani wicedyrektor Agnieszka Kret odebrała z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty pana Marka Sieka Nagrodę Opolskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Opolski Kurator Oświaty po oficjalnym wystąpieniu odczytał list Ministra Edukacji Narodowej skierowany do nauczycieli z okazji ich święta. Podczas uroczystości oprócz nagrody Opolskiego Kuratora Oświaty wręczone zostały także nagrody Ministra Edukacji Narodowej i odznaczenia państwowe: Medale za Długoletnią Służbę oraz Medale Komisji Edukacji Narodowej. Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej uświetnił swoim występem namysłowski Zespół Teatralny Seniorów RETROspekcja.

Serdecznie gratulujemy pani Agnieszce Kret i życzymy dalszych sukcesów.

 

--------------------------------------------------------------------------------