Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Spotkanie z Panią Danutą Jazłowiecką Posłanką do Parlamentu Europejskiego

Dnia 9 IX 2011 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie społeczności szkolnej z Panią Danutą Jazłowiecką Posłanką do Parlamentu Europejskiego. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Jolanta Barska – Burmistrz Nysy.

Pani Danuta Jazłowiecka spotkała się z uczniami, aby pogratulować im tytułu laureata w konkursie towarzyszącym ogólnopolskiemu programowi „Bezpieczna jazda. Karta rowerowa – moje pierwsze prawo jazdy” – edycja 2011r.

Pani Poseł wręczyła dzieciom kaski oraz przybory szkolne.

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie z grupą uczniów z klas IV-VI, podczas którego uczniowie zadawali Pani Danucie Jazłowieckiej pytania dotyczące miejsca Polski w Europie oraz pracy w Parlamencie Europejskim.

Wizyta Pani Poseł w naszej szkole doskonale wpisała się w cykl działań prowadzonych przez nas w związku z przewodnictwem Polski w Radzie Unii Europejskiej. 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
LOGOWANIE