Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Spotkanie z Panią Danutą Jazłowiecką Posłanką do Parlamentu Europejskiego

Dnia 9 IX 2011 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie społeczności szkolnej z Panią Danutą Jazłowiecką Posłanką do Parlamentu Europejskiego. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Jolanta Barska – Burmistrz Nysy.

Pani Danuta Jazłowiecka spotkała się z uczniami, aby pogratulować im tytułu laureata w konkursie towarzyszącym ogólnopolskiemu programowi „Bezpieczna jazda. Karta rowerowa – moje pierwsze prawo jazdy” – edycja 2011r.

Pani Poseł wręczyła dzieciom kaski oraz przybory szkolne.

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie z grupą uczniów z klas IV-VI, podczas którego uczniowie zadawali Pani Danucie Jazłowieckiej pytania dotyczące miejsca Polski w Europie oraz pracy w Parlamencie Europejskim.

Wizyta Pani Poseł w naszej szkole doskonale wpisała się w cykl działań prowadzonych przez nas w związku z przewodnictwem Polski w Radzie Unii Europejskiej. 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 
LOGOWANIE