Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI WYSOKIE WYNIKI W NAUCE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 W KLASACH IV-VIII

 

Lp.

Nazwisko i imię

średnia

klasa

zachowanie

1

Kret Jakub

5,94

8b

wzorowe

2

Satora Karolina

5,91

4c

wzorowe

3

Słobodzian Nina

5,76

8b

wzorowe

4

Galiński Mateusz

5,73

6a

wzorowe

5

Jabłońska Weronika

5,73

6a

wzorowe

6

Kurowski Jakub

5,73

6a

bardzo dobre

7

Hilenbrand Hanna

5,73

4a

wzorowe

8

Gontarz Klaudia

5,72

8b

wzorowe

9

Król Hanna

5,67

5c

wzorowe

10

Wierzchowiec Anna

5,67

5c

wzorowe

11

Woźniak Nikola

5,61

8a

wzorowe

12

Małecki Miłosz

5,61

8b

wzorowe

13

Chrobak Mateusz

5,58

5a

wzorowe

14

Gawłowska Maria

5,57

7a

wzorowe

15

Kłodnicki Mikołaj

5,57

7a

wzorowe

16

Kret Hanna

5,57

7b

wzorowe

17

Szczepańska Amelia

5,57

7b

wzorowe

18

Bień Julianna

5,57

7c

wzorowe

19

Galiński Michał

5,56

8a

wzorowe

20

Baziak Hubert

5,55

6a

bardzo dobre

21

Kocierz Urszula

5,55

6a

wzorowe

22

Drapała Michał

5,55

4a

bardzo dobre

23

Jończy Mateusz

5,53

8b

wzorowe

24

Świtalski Wiktor

5,50

6b

wzorowe

25

Frankowicz Hanna

5,50

5a

bardzo dobre

26

Gunia Julia

5,50

5a

wzorowe

27

Trzeciak Maryla

5,50

5a

wzorowe

28

Worobiow Patrycja

5,50

5a

wzorowe

29

Bobryk Szymon

5,50

7a

wzorowe

30

Kuchta Michalina

5,50

7b

wzorowe

31

Kołodziej Zuzanna

5,50

7b

wzorowe

32

Olchawa Martyna

5,45

4a

wzorowe

33

Wierzchowiec

5,45

4c

wzorowe

34

Kłopot Adam

5,44

8a

wzorowe

35

Krzysztoń Jagoda

5,44

8a

wzorowe

36

Michałowicz Nikola

5,44

8b

wzorowe

37

Urbaniak Dominik

5,43

7a

bardzo dobre

38

Biga Aleksandra

5,43

7b

wzorowe

39

Dykta Wiktoria

5,42

5a

bardzo dobre

40

Dereń Aleksandra

5,42

5b

wzorowe

41

Husak Wojciech

5,40

4a

wzorowe

42

Jankowicz Paweł

5,36

6a

bardzo dobre

43

Krawczyk Kamil

5,36

6b

wzorowe

44

Jabłoński Piotr

5,36

4c

wzorowe

45

Owczarek Artur

5,36

4c

bardzo dobre

46

Bukartyk Zuzanna

5,33

5a

wzorowe

47

Krawczyk Maja

5,33

5b

wzorowe

48

Unijewska Julia

5,33

5d

wzorowe

49

Rajkowski Michał

5,33

8a

wzorowe

50

Zbylut Michał

5,33

8b

wzorowe

51

Kapuścik Zuzanna

5,29

7b

wzorowe

52

Cichoński Kamil

5,27

6a

bardzo dobre

53

Jeżowska Magdalena

5,27

6a

bardzo dobre

54

Zbylut Mateusz

5,27

6b

wzorowe

55

Halikowska

5,25

5a

wzorowe

56

Piekarczyk Lena

5,25

5a

wzorowe

57

Stancelewski Szymon

5,25

5a

bardzo dobre

58

Szuster Radosław

5,25

5a

bardzo dobre

59

Bilkiewicz Marcin

5,25

5c

wzorowe

60

Redziak Julia

5,25

5c

wzorowe

61

Świerczewska Wanessa

5,22

8a

bardzo dobre

62

Maj Wiktoria

5,18

6a

wzorowe

63

Pawlik Wiktoria

5,18

6b

bardzo dobre

64

Białomazur Dawid

5,18

4a

wzorowe

65

Mróz Anna Marta

5,18

4b

wzorowe

66

Niemiec Zuzanna

5,18

4c

wzorowe

67

Żarów Kajetan

5,17

5a

bardzo dobre

68

Klóska Marcel

5,17

5b

wzorowe

69

Nosal Małgorzata

5,17

5c

wzorowe

70

Hebda Magdalena

5,14

7b

wzorowe

71

Piotrowski Kacper

5,14

7c

wzorowe

72

Kłuś Maciej

5,10

4c

bardzo dobre

73

Rajczyk Martyna

5,09

6a

wzorowe

74

Durzyński Oliwier

5,09

4a

wzorowe

75

Kuriata Szymon

5,09

4a

wzorowe

76

Nieckula Sławomir

5,09

4a

bardzo dobre

77

Stanulewicz Oliwia

5,09

4c

bardzo dobre

78

Dereń Maja Maria

5,09

4d

wzorowe

79

Mleczko Szymon

5,08

5a

bardzo dobre

80

Dziergas Marcel

5,08

5c

bardzo dobre

81

Łacny Jakub

5,08

5c

bardzo dobre

82

Murzyniak Jakub

5,08

5c

bardzo dobre

83

Chmura Daria

5,07

7b

bardzo dobre

84

Tarnawa Emilia

5,07

7b

wzorowe

85

Szelwach Zofia

5,06

8b

wzorowe

86

Born Oliwia Anna

5,00

6a

wzorowe

87

Swatowska Joanna

5,00

6a

wzorowe

88

Michalec Magdalena

5,00

5a

bardzo dobre

89

Skowron Bianka

5,00

5c

wzorowe

90

Kot Nina Laura

5,00

4a

wzorowe

91

Smolińska Milena

5,00

4b

wzorowe

92

Ogórczak Filip

5,00

4c

bardzo dobre

93

Kłopot Jakub

5,00

8a

bardzo dobre

94

Pyka Jakub Dawid

4,94

8b

bardzo dobre

95

Krawczyk Miłosz

4,93

7a

wzorowe

96

Lis Jagoda Antonina

4,93

7b

wzorowe

97

Chęcińska Magdalena

4,92

5a

wzorowe

98

Hubiak Maja

4,92

5a

bardzo dobre

99

Janik Kamil

4,92

5a

bardzo dobre

100

Pawlak Fabian

4,92

5c

wzorowe

101

Gołdyn Julia

4,92

5d

wzorowe

102

Grenda Zuzanna

4,92

5d

wzorowe

103

Kufa Kornelia

4,91

4a

wzorowe

104

Noga Bartosz

4,91

4a

bardzo dobre

105

Sapeta Daniel

4,91

4a

bardzo dobre

106

Siemiątkowski Maciej

4,91

4b

bardzo dobre

107

Boćwiński Marcel

4,91

4c

wzorowe

108

Zalasiński Łukasz

4,91

4c

bardzo dobre

109

Kuni Hanna

4,91

4d

wzorowe

110

Hubiak Jakub

4,86

7a

bardzo dobre

111

Lewandowska Joanna

4,86

7b

wzorowe

112

Halikowska Justyna

4,83

5a

wzorowe

113

Krzysztoń Jakub

4,83

5a

bardzo dobre

114

Skowron Marcel

4,83

5a

bardzo dobre

115

Gielczowska Izabela

4,83

5c

wzorowe

116

Obara Mateusz

4,83

5c

bardzo dobre

117

Wąsek Oliwia

4,83

5d

wzorowe

118

Kalisz Kornelia Zofia

4,83

8b

wzorowe

119

Gazdecka Oliwia

4,82

6a

wzorowe

120

Hybel Kacper

4,82

6a

bardzo dobre

121

Mazański Wojciech

4,82

6a

wzorowe

122

Podsiadło Magdalena

4,82

6b

wzorowe

123

Malicka Nikola

4,82

6c

wzorowe

124

Targosz Wiktoria

4,82

6c

wzorowe

125

Gawryszewska Nadia

4,82

4c

bardzo dobre

126

Silan Szymon Jan

4,82

4c

bardzo dobre

127

Nowak Krzysztof

4,82

8c

bardzo dobre

128

Jeżowska Sandra

4,79

7a

bardzo dobre

129

Orlińska Kalina

4,79

7b

wzorowe

130

Włoch Maria

4,79

7b

wzorowe

131

Halikowski Stanisław

4,78

8a

bardzo dobre

132

Ramota Amelia

4,78

8a

bardzo dobre

133

Dereń Julia

4,78

8b

wzorowe

134

Blacharski Jakub

4,75

5a

bardzo dobre

135

Olejniczak Jakub

4,75

5a

bardzo dobre

136

Listowska Wiktoria

4,75

5b

wzorowe

137

Bagrowska Paulina

4,75

5c

wzorowe

138

Majkut Kacper

4,75

5c

bardzo dobre

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Nowe czujniki jakości powietrza
    Monitoring jakości powietrza został rozbudowany o 2 kolejne czujniki „Airly”. Nowe sensory zlokalizowane są w sołectwach Hajduki Nyskie i Kubice.
  • Przerwy w dostawie prądu
    TAURON Dystrybucja informuje o zaplanowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 
LOGOWANIE