Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Budżet Obywatelski 2019

Już po raz piąty startuje Budżet Obywatelski Gminy Nysa. Mieszkańcy mogli zgłaszać inicjatywy obywatelskie, które przyczynią się do  rozwoju naszej Gminy. Tak jak w latach poprzednich, na sfinansowanie zadań wyłonionych w procedurze określonej w regulaminie Budżetu Obywatelskiego Rada Miejska w Nysie przeznaczyła 600 tys. złotych. Wnioski można było zgłaszać od 31 stycznia br. do 15 lutego br. Zapraszamy do zapoznania się ze wstępną listą wniosków dopuszczonych do głosowania w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Nysa.

NASZE  ZADANIE  ZOSTAŁO POZYTYWNIE ZAOPINIOWANE! Głosuj na ,,Modernizację placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Nysie” - 8/M/2019!!! ZAGŁOSUJ

Głosowanie rozpocznie się 24 kwietnia i potrwa do 9 maja.

Zróbmy NASZYM DZIECIOM  prezent – zachęćmy do głosowania Wszystkie Pełnoletnie Osoby Zameldowane w gminie NYSA. Każdy może oddać tylko jeden Ważny głos! Prosimy o pomoc w uzyskaniu poparcia dla naszego wniosku.

Karty do głosowania będą dostępne w sekretariacie szkoły od 24 kwietnia!

WYNIKI  POZNAMY 1 CZERWCA!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------