Półkolonia "Trójkolorowe lato 2011"

W dniu 1-12.08.2011r. SP3 zorganizowała półkolonię pod hasłem "Trójkolorowe lato 2011" dla nyskich dzieci od lat 7 do 12. Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji min. zwiedzanie kopalni złota z Złotym Stoku, ognisko na Forcie Wodnym, zwiedzanie Nysy, ZOO, spotkanie ze strażakami oraz policją.

Podczas pobytu dzieci nauczyły się wiele piosenek, tańców, gier zespołowych. Mogły również popisać się swoim umiejętnościami artystycznymi oraz sportowymi. Nie było czasu na nudę, dzieci miały wypełniony czas od 8.30 do 14.30.

Uczestnicy kolonii pożegnali się przy ognisku podczas pieczenia kiełbasek. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodką niespodziankę. (zobacz fotogalerię)

• Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...