Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W NYSIE

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

KLASY I-III

Klasa I a
Chryczyk Katarzyna
Dąbrowska Daria
Jastrzębska Natalia
Pańczyk Matylda
Poterała Julita
Swatowska Katarzyna
Szepielak Mirella
Zieliński Łukasz

Klasa I b
Bobryk Kaja
Kłusek Nikola
Kocierz Joanna
Leksowski Tymoteusz
Mazur Maja
Miłek Aleksandra
Prus Zuzanna
Raszczuk Michał
Sroka Natalia
Stancelewska Julia
Szczepaniak Mateusz
Wierzbowska Zuzanna

Klasa I c
Kalinowski Jakub
Sukiennik Szymon
Szulc Kacper
Wilk Karolina

Klasa II a
Bagrowska Wiktoria
Bilkiewicz Martyna
Frankowska Patrycja
Hatala Wiktoria
Hnatów Amelia
Kąkol Natalia
Kocierz Paweł
Łęska Natalia
Małek Laura
Tomaszewska Alicja

Klasa II b
Mętel Małgorzata
Mróz Ewelina
Piwowar Emilia
Rajczyk Bartosz
Strama Nikola
Tomiczek Karolina
Zając Karolina

Klasa II c
Klimczak Patryk
Kozubska Oliwia
Łaski Miłosz
Owczarek Weronika
Pieniążek Jakub
Rajczyk Kamila
Rudnicka Natalia
Tatarczak Krzysztof
Wolańska Klaudia

Klasa III a
Abratkiewicz Julia
Babula Piotr
Bidziński Krzysztof
Czekaj Marcin
Harędzińska Dominika
Jelcz Weronika
Krzysztoń Korneliusz
Popek Wiktoria
Słodkowski Adam
Śliwiński Jakub
Wąs Szymon
Wojdyło Karolina
Woźniak Martyna
Zimoch Kinga

Klasa III b
Daniel Wiktoria
Dąbrowska Oliwia
Hajduk Szymon
Mika Klaudia
Misiarz Przemysław
Niziołek Natalia
Ostrowska Aleksandra
Rudnicki Konrad
Zawiliński Jakub

KLASY IV-VI

Imię i nazwisko ucznia      Zachowanie     Średnia ocen

Małgorzata Kocierz                     wzorowe                   5,5
Kacper Kulpa                              wzorowe                   5,3
Kornelia Woźniak                       wzorowe                   5,2
Łukasz Chabecki                         wzorowe                   5,1
Patryk Piotr Grubiak                  wzorowe                  5,1
Emilia Nowak                              wzorowe                 5,1
Aleksandra Woźnica                    wzorowe                 5,0
Robert Wójcik                              wzorowe                 5,0
Natalia Kołodeńska                     wzorowe                 4,8
Angelika Śmiechowska              wzorowe                 5,2
Weronika Dąbrowska                 wzorowe                 5,1
Wojtowicz Izabela                       wzorowe                 5,1
Wieczorek Wiktoria                    wzorowe                 5,0
Dominka Stećko                         wzorowe                 5,2
Eliza Ciuła                                  wzorowe                 5,7
Monika Sobocińska                    wzorowe                 5,4
Krystian Nieszwiec                    wzorowe                 5,1
Bartosz Jagieła                            wzorowe                 5,1
Agata Wajdzik                            bardzo dobre           5,1
Kacper Jagieła                            wzorowe                  4,9
Karolina Krawczyk                   wzorowe                  4,9
Tomasz Mróz                             wzorowe                   4,9
Anna Zygoń                              wzorowe                   4,9
Patrycja Rudnicka                    wzorowe                   4,8
Sabina Zabłotni                        wzorowe                   5,45
Łukasz Klimas                          wzorowe                   5,27
Alicja Filipkowska                   bardzo dobre            5,18
Dominika Jurecka                    wzorowe                  4,9
Anna Gromala                          wzorowe                  4,9
Jakub Lewandowski                bardzo dobre             4,81
Martyna Mulska                     bardzo dobre             4,81
Wojciech Pabian                      bardzo dobre             4,81
Sandra Janos                           wzorowe                    5,18
Angelika Surma                    wzorowe                    5,18
Ewelina Dąbrowska               wzorowe                   5,09
Dominik Szczepański            wzorowe                   4,9
Maciej Janczy                        bardzo dobre              4,81

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 197 gości 
LOGOWANIE