Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Uczennice z klasy III a wyjeżdżają na Mistrzostwa Świata do Massa Carrara we Włoszech

29.09 odbyły się Mistrzostwa Polski kickboxingu organizacji ICO w Sulejówku. Wielki sukces odniosły uczennice naszej szkoły, które chodzą do klasy III a. Chodzi o Kalinę Kierpacz oraz Oliwia Kuzubską, które  brały udział w dwóch konkurencjach, w walkach przerywanych semi-contact oraz kalki (walki na miękkie pałki). Kalina zdobyła 2 miejsce w walkach semi-contact oraz 2 miejsce w kalaki. Oliwia Kozubska zdobyła 1 miejsce w walkach semi-contact oraz 3 miejsce w kalaki.

Zdobywając medale na mistrzostwach Polski Kalina Kierpacz i Oliwia Kozubska zakwalifikowały się do reprezentacji Polski w kickboxingu i 30 października wyjeżdżają na Mistrzostwa Świata do Massa Carrara we Włoszech.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy im sukcesów we Włoszech.

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości 
LOGOWANIE