Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

II Gminny Konkurs Informatyczny "Moja mała ojczyzna"

Miło nam poinformować, iż dwóch uczniów naszej szkoły wzięło  udział w II Gminnym Konkursie Informatycznym "Moja mała ojczyzna", który odbył się 31 maja 2011 roku w Zespole Szkół RCKU Nysie. Tegorocznym temat konkursu to "Znane postaci ziemi nyskiej". W konkursie udział brali uczniowie naszej gminy, a do konkursu zakwalifikowały się tylko cztery prace - kategoria szkoły podstawowe oraz cztery prace -kategoria szkoły gimnazjalne.  Naszą szkołę reprezentowali:

Sandra Janos kl. VI b - opiekun p. A. Kret

Tomasz Mróz kl. V b - opiekun p. A. Kret

Uczniowie Ci zajęli egzekwo III miejsce.

Gratulujemy!

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 
LOGOWANIE