http://www.matzoo.pl/img/certy2018.pngCertyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo 2018

Miło jest nam poinformować, że w tym roku szkolnym koło matematyczne "GEOGEBRA" prowadzone przez panią Agnieszkę Kret i panią Dorotę Kos otrzymało wyróżnienie i zdobyło dla szkoły

CERTYFIKAT PRZYJACIELA MATEMATYCZNEGO ZOO.

W tym roku organizatorzy uhonorowali ponad 100 szkolnych kół matematycznych w Polsce, które w sposób szczególny uczestniczą w procesie rozwijania matematycznych umiejętności uczniów.  Cieszymy się, że wśród nich jest kółko z naszej szkoły. To sukces nie tylko nauczycielek prowadzących zajęcia, ale także ich podopiecznych. Na zajęcia uczęszczali i przygotowali prace konkursowe uczniowie z klasy 6a, 7a i 7b:

1. Zuzanna Kołodziej
2. Miłosz Krawczyk
3. Maciej Kwaśniak
4. Mikołaj Kłodnicki
5. Nikola Woźniak
6. Aleksandra Łuszcz
7. Jakub Kret

GRATULUJEMY i życzymy kolejnego sukcesu w przyszłym roku!