Obóz siatkarski „Family Volley Camp”

t5Obóz siatkarski „Family Volley Camp”

Majówkę można spędzać na wiele sposobów, a trzech uczniów klasy 5a: Wojciech Durejko, Tymoteusz Kulpa i Oliwier Janas postanowiło ten czas spędzić aktywnie. W dniach 30 kwietnia – 3 maja, chłopcy wzięli udział w obozie siatkarskim „Family Volley Camp”, gdzie pod okiem doskonałego zawodnika i byłego reprezentacyjnego mistrza świata Mariusza Wlazłego, a także obecnego II trenera Stali Nysa Wojciecha Janasa i innych świetnych specjalistów, mogli doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Bardzo dobre przygotowanie techniczne, które chłopcy nabyli, dzięki regularnym treningom gry w siatkówkę w klasie sportowej, pozwoliło naszym reprezentantom na znakomity występ podczas turnieju dwójek siatkarskich podczas podsumowania wyjazdu.

Nasi młodzi siatkarze zdobyli kolejno I i II miejsce na podium i wracają z dwoma pucharami do Nysy.

Gratulujemy!

t6