Zapraszamy na II Galę "Małego Trytona Nyskiego"

Wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły zapraszamy na II Galę "Małego Trytona Nyskiego",

która odbędzie się 3 lutego 2018 r. o godz.17.00 w Nyskim Domu Kultury.

Wśród pięciorga młodych ludzi  nominowanych przez Kapitułę konkursową do tytułu w kategorii od 10 do 15 lat jest aż dwóch naszych uczniów:

Jakub Kret z kl.VIIb oraz Michał Rajkowski z kl. VIIa.

Mamy nadzieję, że w sobotę będzie im kibicować liczna grupa młodzieży z naszej szkoły. Tym bardziej, że wieczór uświetni występ Oliwii Wieczorek młodej gwiazdy znanej z programów: "Mali Giganci" oraz "Must Be The Music".

Bilety w cenie 5 zł będą do nabycia od jutra w sekretariacie szkoły lub w NDK.

• Mikołaj hulał po lodowisku
    Wczoraj obchodziliśmy Mikołajki. W związku z tym w naszym mieście przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych. Jak co roku, 6 grudnia, nasze lodowisko szeroko otworzyło swoje podwoje, zapraszając dzieciaki do zabawy.
  • Koncert Bożonarodzeniowy
    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie i Nyski Dom Kultury zapraszają na Koncert Bożonarodzeniowy. Wydarzenie już 14 grudnia o godz. 18 w NDK. Wstęp wolny.