Zapraszamy na II Galę "Małego Trytona Nyskiego"

Wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły zapraszamy na II Galę "Małego Trytona Nyskiego",

która odbędzie się 3 lutego 2018 r. o godz.17.00 w Nyskim Domu Kultury.

Wśród pięciorga młodych ludzi  nominowanych przez Kapitułę konkursową do tytułu w kategorii od 10 do 15 lat jest aż dwóch naszych uczniów:

Jakub Kret z kl.VIIb oraz Michał Rajkowski z kl. VIIa.

Mamy nadzieję, że w sobotę będzie im kibicować liczna grupa młodzieży z naszej szkoły. Tym bardziej, że wieczór uświetni występ Oliwii Wieczorek młodej gwiazdy znanej z programów: "Mali Giganci" oraz "Must Be The Music".

Bilety w cenie 5 zł będą do nabycia od jutra w sekretariacie szkoły lub w NDK.

• Porządek obrad LVII Sesji Rady Miejskiej w Nysie
    W dniu 25 września 2018 roku o godz. 8:30 odbędzie się LVII Sesji Rady Miejskiej w Nysie.
  • Dzień bez samochodu
    Już w najbliższą sobotę (22.09) przypada Dzień bez Samochodu. Tego dnia zostawmy w garażu nasze cztery kółka i wybierzmy spacer, rower lub transport MZK. W sobotę będziemy mogli jeździć miejskimi autobusami za darmo.