Sukcesy naszych UCZNIÓW

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy VIIb

Nina Słobodzian oraz Jakub Kret

zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego aż dwóch konkursów: Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, a także Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Gratulujemy i życzymy im najwyższych laurów w obu konkursach.

• Nyska Kronika Filmowa - odc. 149
    Kolejne atrakcje obok nowego kąpieliska, rozświetlone bulwary, odsłonięcie pomnika Józefa Piłsudskiego i nowe miejsca pracy - m.in te tematy poruszamy w dzisiejszej kronice. Będzie także o miniaturce naszej Bazyliki, walce ze smogiem i milionach dla...
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018
    17 października 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Nysie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i certyfikatów w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł edycja 2018.