Sukcesy naszych UCZNIÓW

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy VIIb

Nina Słobodzian oraz Jakub Kret

zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego aż dwóch konkursów: Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, a także Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Gratulujemy i życzymy im najwyższych laurów w obu konkursach.

• Siatkarki powalczą o Puchar Polski w Hali Nysa
    W dniach 10-11 marca br. Nysa będzie gospodarzem finału Pucharu Polski kobiet w siatkówce. Już niedługo poprzez platformę internetową ruszy dystrybucja biletów.
  • Kontrole nawet do 22-giej. Czym palimy w piecu?
    W ubiegłym tygodniu Wydział Rozwoju Wsi i Ochrony Środowiska wraz ze Strażą Miejską po raz kolejny przeprowadził kontrole nieruchomości na terenie Gminy Nysa pod kątem spalania odpadów w kotłach centralnego ogrzewania i piecach kaflowych.