NAUCZYCIEL INNOWATOR

We wtorek 9 stycznia odbyła się w naszej szkole bardzo miła uroczystość. Odwiedzili nas Burmistrz Nysy pan Kordian Kolbiarz oraz Dyrektor GZO pan Adam Fujarczuk. Powodem tej wizyty było zdobycie przez naszą nauczycielkę panią Agnieszkę Kret tytułu NAUCZYCIELA INNOWATORA. Sukces pani Agnieszki jest tym większy, że to jedyny pedagog w województwie uhonorowanym tym zaszczytnym mianem.

Przedstawiciele władz miasta pogratulowali również pani Ewie Strukowskiej, która dzięki głosom uczniów i ich rodziców zdobyła II miejsce w plebiscycie NAUCZYCIEL na MEDAL.

Obie panie otrzymały szczere gratulacje oraz piękne bukiety kwiatów, a także gorące brawa od uczniów i innych nauczycieli.

Przy okazji  pan  Burmistrz przekazał wiadomość, że dla klasy, która brała udział w lekcji przygotowanej przez panią Kret, zostanie ufundowana wycieczka do Warszawy połączona ze zwiedzaniem Sejmu RP.

Lubimy wizyty pana Burmistrza :), a naszym nauczycielkom jeszcze raz gorąco gratulujemy!

• Porządek obrad LVII Sesji Rady Miejskiej w Nysie
    W dniu 25 września 2018 roku o godz. 8:30 odbędzie się LVII Sesji Rady Miejskiej w Nysie.
  • Dzień bez samochodu
    Już w najbliższą sobotę (22.09) przypada Dzień bez Samochodu. Tego dnia zostawmy w garażu nasze cztery kółka i wybierzmy spacer, rower lub transport MZK. W sobotę będziemy mogli jeździć miejskimi autobusami za darmo.