Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Jasełka

W magiczny czas świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas klasy IIa i IIb, przedstawiając w pięknie udekorowanej salce korekcyjnej jasełka. Spektakl był niezwykle żywiołowy i zabawny. Młodzi adepci sztuki aktorskiej stanęli na wysokości zadania, odgrywając swoje role z wdziękiem i humorem - po prostu po mistrzowsku. Sądzimy, że szatańsko przebiegli wysłannicy piekieł, mądre i błyskotliwe aniołki, dzielni pastuszkowie, a zwłaszcza złowieszczy Herod, na długo pozostaną w pamięci widzów. Przedstawienie dopełniły przepięknie zagrane, zaśpiewane i zatańczone kolędy i pastorałki. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami przez zachwyconą i rozbawioną do łez publiczność.

Dziękujemy i prosimy o więcej takich fantastycznych występów!

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 
LOGOWANIE