Jasełka

W magiczny czas świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas klasy IIa i IIb, przedstawiając w pięknie udekorowanej salce korekcyjnej jasełka. Spektakl był niezwykle żywiołowy i zabawny. Młodzi adepci sztuki aktorskiej stanęli na wysokości zadania, odgrywając swoje role z wdziękiem i humorem - po prostu po mistrzowsku. Sądzimy, że szatańsko przebiegli wysłannicy piekieł, mądre i błyskotliwe aniołki, dzielni pastuszkowie, a zwłaszcza złowieszczy Herod, na długo pozostaną w pamięci widzów. Przedstawienie dopełniły przepięknie zagrane, zaśpiewane i zatańczone kolędy i pastorałki. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami przez zachwyconą i rozbawioną do łez publiczność.

Dziękujemy i prosimy o więcej takich fantastycznych występów!

• Nyska Kronika Filmowa - odc. 149
    Kolejne atrakcje obok nowego kąpieliska, rozświetlone bulwary, odsłonięcie pomnika Józefa Piłsudskiego i nowe miejsca pracy - m.in te tematy poruszamy w dzisiejszej kronice. Będzie także o miniaturce naszej Bazyliki, walce ze smogiem i milionach dla...
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018
    17 października 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Nysie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i certyfikatów w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł edycja 2018.