Bal na Olimpie

Jak co roku w listopadzie klasy piąte  przygotowują bal, na którym bawią się  najznakomitsi bogowie, najpiękniejsze boginie, najwdzięczniejsze nimfy oraz najdzielniejsi herosi. Również  w tym roku mogliśmy  podziwiać dwór Zeusa i Hery w wykonaniu klasy Va, Vb i Vc przygotowane przez nauczycielki p. W. Zatylną p. A. Kuras i p. D. Kozioł. Było  jak zwykle zachęcająco!

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla zmęczonych aktorów oraz pomoc przy dekoracji.

• Nyska Kronika Filmowa - odc. 149
    Kolejne atrakcje obok nowego kąpieliska, rozświetlone bulwary, odsłonięcie pomnika Józefa Piłsudskiego i nowe miejsca pracy - m.in te tematy poruszamy w dzisiejszej kronice. Będzie także o miniaturce naszej Bazyliki, walce ze smogiem i milionach dla...
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018
    17 października 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Nysie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i certyfikatów w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł edycja 2018.