Bal na Olimpie

Jak co roku w listopadzie klasy piąte  przygotowują bal, na którym bawią się  najznakomitsi bogowie, najpiękniejsze boginie, najwdzięczniejsze nimfy oraz najdzielniejsi herosi. Również  w tym roku mogliśmy  podziwiać dwór Zeusa i Hery w wykonaniu klasy Va, Vb i Vc przygotowane przez nauczycielki p. W. Zatylną p. A. Kuras i p. D. Kozioł. Było  jak zwykle zachęcająco!

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla zmęczonych aktorów oraz pomoc przy dekoracji.

• Siatkarki powalczą o Puchar Polski w Hali Nysa
    W dniach 10-11 marca br. Nysa będzie gospodarzem finału Pucharu Polski kobiet w siatkówce. Już niedługo poprzez platformę internetową ruszy dystrybucja biletów.
  • Kontrole nawet do 22-giej. Czym palimy w piecu?
    W ubiegłym tygodniu Wydział Rozwoju Wsi i Ochrony Środowiska wraz ze Strażą Miejską po raz kolejny przeprowadził kontrole nieruchomości na terenie Gminy Nysa pod kątem spalania odpadów w kotłach centralnego ogrzewania i piecach kaflowych.