Bal na Olimpie 2017

Bal na Olimpie

Jak co roku w listopadzie klasy piąte  przygotowują bal, na którym bawią się  najznakomitsi bogowie, najpiękniejsze boginie, najwdzięczniejsze nimfy oraz najdzielniejsi herosi. Również  w tym roku mogliśmy  podziwiać dwór Zeusa i Hery w wykonaniu klasy Va, Vb i Vc przygotowane przez nauczycielki p. W. Zatylną p. A. Kuras i p. D. Kozioł. Było  jak zwykle zachęcająco!

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla zmęczonych aktorów oraz pomoc przy dekoracji.

• Kolejna noc basenów przed nami!
    Już w najbliższą sobotę (25 sierpnia) czeka nas kolejna fantastyczna nocna impreza na nowym kąpielisku. - Zapraszamy od 20.00! DJ DASO przygotował sporo atrakcji. Będzie się działo! - zachęca Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 140
    14 wakatów do nyskiej policji. Przyjęcia do pracy planują również jedni z największych pracodawców w regionie. W dzisiejszej kronice ponadto relacja z Festiwalu Produktów Lokalnych i zapowiedź najbliższych wydarzeń sportowych.