Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

"Pomagacie Państwo zmieniać świat na lepsze. Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat czyjś świat."

"Pomagacie Państwo zmieniać świat na lepsze. Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat czyjś świat." Świat mojego syna Mateusza na razie tonie w mroku. Od początku, od chwili, gdy dowiedzieliśmy się o chorobie, walczymy, aby to zmienić i choć nie jest to proste nie poddajemy się. Cóż ,długo nie było żadnych szans, odebrano nam nawet nadzieję na to że kiedyś będzie lepiej i na poprawę wzroku Matiego,  a tym samym i jakość życia. I nagle pojawiły się różne możliwości. Niestety dość ryzykowne i bardzo kosztowne. Mati podjął to ryzyk , chce poddać się operacjom, ale nie byłoby to możliwe bez ludzi takich jak Wy kochani. Chcąc zebrać potrzebne na ten cel fundusze, nie sposób poradzić sobie w pojedynkę. Zwyczajnie jest tego zbyt wiele... Okazało się jednak  że wokół nas jest wielu wspaniałych, szlachetnych ludzi, dzięki którym wszystko jest możliwe. Pragnę z całego serca podziękować wszystkim, którzy pomogli i poświęcili swój cenny czas w przygotowaniach do Koncertu. Szczególnie dziękujemy całemu gronu pedagogicznemu naszej Szkoły. Dziękujemy również wszystkim cudownym gwiazdom, które wystąpiły tego wieczoru dla Mateusza. I oczywiście wszystkim gościom którzy pojawili się na piątkowym koncercie. Dziękujemy że byliście z nami. Dzięki Wam drodzy państwo wierzę że walka o poprawę wzroku, o lepsze życie dla naszego syna - zakończy się sukcesem. I Mati "jak w locie ptak"zyska wolność i siłę do spełnienia swoich marzeń.

Dziękujemy

A.J. Jończy

Specjalne podziękowanie składa również Mateusz - zobacz

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Porządek obrad LVII Sesji Rady Miejskiej w Nysie
    W dniu 25 września 2018 roku o godz. 8:30 odbędzie się LVII Sesji Rady Miejskiej w Nysie.
  • Dzień bez samochodu
    Już w najbliższą sobotę (22.09) przypada Dzień bez Samochodu. Tego dnia zostawmy w garażu nasze cztery kółka i wybierzmy spacer, rower lub transport MZK. W sobotę będziemy mogli jeździć miejskimi autobusami za darmo.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
LOGOWANIE