Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT - LEKCJA W TERENIE.

11 września uczniowie z klasy 1b i 3c wraz ze swoimi wychowawczyniami L. Furdykoń i R. Podolak uczestniczyli w projekcie „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim” na terenie Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach. Podczas warsztatów poznali życie trzmieli, wykonali budki dla trzmieli, oraz zasadzili w doniczkach rośliny zapylane przez nie. Budki na wiosnę zostaną zainstalowane w naszym szkolnym ogródku. Czekamy na następne wyjazdy w teren.