Koncert dla Mateusza

Za nami koncert dla Mateusza, który odbył się w piątek 15 września. Było kolorowo i czadowo. Nie zawiodły gwiazdy: te duże i małe, znane i bardzo znane, sławne i niezwykle utalentowane. Na scenie była moc, którą czuła licznie przybyła publiczność. Emocje, szaleństwo, łzy wzruszenia, euforia, a przede wszystkim świetna muzyka towarzyszyły nam tego wieczoru. Błyskawicznie znikały fantazyjne galaretki i upieczone przez rodziców ciasta. Olbrzymim powodzeniem cieszyły się prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów, a także piękne, nastrojowe fotografie przekazane przez panią Anetę Konik.

Niektóre licytacje rozpalały widzów niemal do białości. Długo będziemy pamiętać te chwile. Przypomną o nich zdjęcia i filmy. A tymczasem dziękujemy wszystkim za te niezwykłe chwile i niech moc zawsze będzie z nami!!!

Więcej zdjęć na naszym szkolnym facebook

• 29-30 grudnia - czas na emocje w nowej hali!
    Na ten moment Nysa czekała od wielu lat. Już 29 grudnia wielkie otwarcie nowej hali przy Sudeckiej. Na początek starcie Stali Nysa i gwiazd polskiej siatkówki.  A później emocje będą tylko rosnąć.
  • Ostrzeżenie meteorologiczne
    IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu prognozuje możliwość wystąpienia silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, z porywami do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu.