Koncert dla Mateusza

Za nami koncert dla Mateusza, który odbył się w piątek 15 września. Było kolorowo i czadowo. Nie zawiodły gwiazdy: te duże i małe, znane i bardzo znane, sławne i niezwykle utalentowane. Na scenie była moc, którą czuła licznie przybyła publiczność. Emocje, szaleństwo, łzy wzruszenia, euforia, a przede wszystkim świetna muzyka towarzyszyły nam tego wieczoru. Błyskawicznie znikały fantazyjne galaretki i upieczone przez rodziców ciasta. Olbrzymim powodzeniem cieszyły się prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów, a także piękne, nastrojowe fotografie przekazane przez panią Anetę Konik.

Niektóre licytacje rozpalały widzów niemal do białości. Długo będziemy pamiętać te chwile. Przypomną o nich zdjęcia i filmy. A tymczasem dziękujemy wszystkim za te niezwykłe chwile i niech moc zawsze będzie z nami!!!

Więcej zdjęć na naszym szkolnym facebook

• Kontrole nawet do 22-giej. Czym palimy w piecu?
    W ubiegłym tygodniu Wydział Rozwoju Wsi i Ochrony Środowiska wraz ze Strażą Miejską po raz kolejny przeprowadził kontrole nieruchomości na terenie Gminy Nysa pod kątem spalania odpadów w kotłach centralnego ogrzewania i piecach kaflowych.
  • Bohatersko walczyli o wolną Polskę
    1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wspólnie oddajmy hołd bohaterom, którzy nie złożyli broni i nie godząc się z narzuconym dyktatem z Moskwy, walczyli o wolną Polskę.