Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI WYSOKIE WYNIKI W NAUCE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

klasy IV-VI

lp.

nazwisko i imię

średnia

klasa

1.

Kret Jakub

6,00

6B

2.

Galiński Mateusz

5,73

4A

3.

Rzitka Paweł

5,73

6B

4.

Słobodzian Nina

5,73

6B

5.

Szczepańska Amelia

5,73

5B

6.

Jończy Mateusz

5,70

6B

7.

Gontarz Klaudia

5,64

6B

8.

Kret Hanna

5,64

5B

9.

Kuchta Michalina

5,64

5B

10.

Świtalski Wiktor

5,64

4B

11.

Woźniak Nikola

5,64

6A

12.

Biga Aleksandra

5,55

5B

13.

Galiński Michał

5,55

6A

14.

Gawłowska Maria

5,55

5A

15.

Kurowski Jakub

5,55

4A

16.

Bień Julianna

5,50

5C

17.

Chmura Daria

5,45

5B

18.

Kołodziej Zuzanna

5,45

5A

19.

Małecki Miłosz

5,45

6B

20.

Warzocha Weronika

5,45

4A

21.

Zbylut Mateusz

5,45

4B

22.

Baziak Hubert

5,36

4A

23.

Kłodnicki Mikołaj

5,36

5A

24.

Krzysztoń Jagoda

5,36

6A

25.

Lewandowska Joanna

5,36

5B

26.

Partycka Julia

5,36

4A

27.

Szatkowska Alicja

5,36

6B

28.

Bobryk Szymon

5,27

5A

29.

Cygan Martyna

5,27

6A

30.

Kłopot Adam

5,27

6A

31.

Kocierz Urszula

5,27

4A

32.

Łuszcz Aleksandra

5,27

6A

33.

Rajkowski Michał

5,27

6A

34.

Urbaniak Dominik

5,27

5A

35.

Cichoński Kamil

5,18

4A

36.

Jabłońska Weronika

5,18

4A

37.

Kapuścik Zuzanna

5,18

5B

38.

Lis Jagoda

5,18

5B

39.

Michałowicz Nikola

5,18

6B

40.

Tarnawa Emilia

5,18

5B

41.

Gazdecka Oliwia

5,09

4A

42.

Halikowski Stanisław

5,09

6A

43.

Maj Wiktoria

5,09

4A

44.

Majkrzak Jan

5,09

4B

45.

Orlińska Kalina

5,09

5B

46.

Rajczyk Martyna

5,09

4A

47.

Świerczewska Wanessa

5,09

6A

48.

Andrzejewski Szymon

5,00

4C

49.

Born Oliwia

5,00

4A

50.

Gawłowska Zofia

5,00

4A

51.

Krawczyk Kamil

5,00

4B

52.

Mikołaj Gwiaździński

5,00

4C

53.

Popek Paulina

5,00

5C

54.

Zając Natalia

5,00

6A

55.

Hubiak Jakub

4,91

5A

56.

Jabłoński Jakub

4,91

5A

57.

Jankowicz Paweł

4,91

4A

58.

Malicka Nikola

4,91

4C

59.

Zbylut Michał

4,91

6B

60.

Ramota Amelia

4,90

6A

61.

Gruszka Maciej

4,82

4B

62.

Hybel Kacper

4,82

4A

63.

Jeżowska Sandra

4,82

5A

64.

Kłopot Jakub

4,82

6A

65.

Krawczyk Miłosz

4,82

5A

66.

Marfiany Jakub

4,82

6A

67.

Martyna Trojak

4,82

4C

68.

Tomera Martyna

4,82

4B

69.

Włoch Maria

4,82

5B

70.

Wodzińska Nikola

4,82

5A

 

--------------------------------------------------------------------------------