PRZYJDŹ I POZNAJ NAS!

9 marca 2019r. w godzinach od 10.00 do 12.00 podwoje naszej szkoły będą szeroko otwarte dla wszystkich siedmiolatków oraz ich rodziców. Zapraszamy także sympatyków, a także tych, którzy po prostu chcą poznać naszą szkołę.

Zapamiętajcie:

9 marca - DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH w Trójce!

Zapraszamy!

____________________________________________________

Zarządzenie Burmistrza Nysy w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2018/2019

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Wszystkie potrzebne dokumenty do zapisu dziecka do naszej szkoły znajdują się w zakładce SEKRETARIAT

• Nowe czujniki jakości powietrza
    Monitoring jakości powietrza został rozbudowany o 2 kolejne czujniki „Airly”. Nowe sensory zlokalizowane są w sołectwach Hajduki Nyskie i Kubice.
  • Przerwy w dostawie prądu
    TAURON Dystrybucja informuje o zaplanowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej.