Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Tydzień Edukacji Globalnej

W ramach projektu eTwinning uczniowie klasy 2c wzięli udział w europejskiej akcji Global Education Week (Tydzień Edukacji Globalnej), który miał miejsce w dniach 14-20.11.2016r. Jest to już XVIII edycji tej akcji, w ramach której organizowane jest wiele wydarzeń  mających na celu zwrócenie uwagi na problemy współczesnego świata i uwrażliwienie młodych ludzi na nie.

Nasi uczniowie wzięli udział w „Living Peace Sign Event – razem dla pokoju na świecie”, które polegało na stworzeniu żywego znaku pokoju z uczniów.

Uczniowie klasy 2 c w filmiku podsumowującym działania podczas Global Education Week (zobacz)

 

--------------------------------------------------------------------------------