Wicemistrzowie Opolszczyzny

Wicemistrzowie Wojewodztwa 2021

Nasi uczniowie Wicemistrzami Opolszczyzny w barwach AZS PWSZ NYSA

Zakończył się cykl 10 turniejów w opolskiej lidze młodzików. W stawce 5 ekip ze Strzelec Opolskich, Opola, Kędzierzyna i Praszki znaleźli się także nasi uczniowie reprezentujący naszą piękną szkołę i malownicze miasteczko.
Po pasjonujących bataliach i wielu miesiącach gier oraz treningów odebraliśmy srebrne medale w Kędzierzynie – Koźlu pokonując w ostatnim meczu niepokonanych dotychczas gospodarzy.
Teraz zespół czeka start w rozgrywkach ogólnopolskich, gdzie przyjdzie nam rywalizować we Wrocławiu po ,,wygaszeniu pandemii”.

Skład zespołu:
T. Ciastoń, W. Piegza, K. Janik, M. Chrobak, M. Skowron, P. Halikowski, M. Murlowski, K. Żarów,W. Kluczny, H. Baziak, J. Olejniczak, Sz. Stancelewski, M. Andrzejewski, Sz. Mleczko, oraz nieobecny na zdjęciu B. Przybyłowski.

Gratulacje dla całej ekipy chłopców oraz ich nauczycieli, wychowawców i trenerów !!!

Wyniki rozgrywek (zobacz)

Klasyfikacja końcowa (zobacz)