Góra grosza - POMOC ZA GROSZE

GÓRA GROSZA - POMOC ZA GROSZE

Miło nam poinformować, że ogólnopolska XXIV edycja akcji pod hasłem "Góra Grosza" została zakończona. Akcja była przeprowadzona na rzecz dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie. W tym roku w naszej szkole udało się zebrać kwotę 586,80 zł. Grosiki zostały skrupulatnie policzone, spakowane i wysłane do organizatora akcji Towarzystwa Nasz Dom z siedzibą w Warszawie.

Warto przypomnieć, że za zebrane fundusze organizowana jest pomoc psychologiczna, rzeczowa i specjalistyczna oraz opieka dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.
Wyniki zbiórki w naszej szkole przedstawiają się następująco:
* I miejsce - kl. I c z rekordem - 142, 04 zł
* II miejsce - kl. IV c z wynikiem - 116, 12 zł
* III miejsce - kl. II b z kwotą 115, 04 zł
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w tej charytatywnej akcji serdecznie dziękujemy za hojność i okazanie serca potrzebującym.

gora grosza1

gora grosza2