Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Siatkarskie święto Akademii Siatkówki w S.O.S. w Gimnazjum nr 1 w Nysie

Siatkarski Ośrodek Szkolny Gimnazjum nr 1 w Nysie z nauczycielami- trenerami Edytą Asztel-Jaszczyszyn, Arkadiuszem Gaborskim i Andrzejem Roziewiczem zorganizował „Dzień Akademii Siatkówki S.O.S.”, który odbył się w dniu 20.11.2015 w Gimnazjum nr 1. Wraz z zespołami ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 10 oraz zespołem gospodarzy uczestniczyliśmy w tej imprezie. Dzień Akademii to podsumowanie Tygodnia Akademii, w trakcie którego w poszczególnych szkołach podstawowych, będących członkami Akademii, odbywały się imprezy towarzyszące, jak konkurs plastyczny poświęcony piłce siatkowej, konkursy sportowe, gry i zabawy siatkarskie, czy też „Przerwa-czas na siatkówkę”. W sali Gimnazjum nr 1 przybyłe adeptki siatkówki, opiekunów oraz gości powitała Pani Dyrektor Małgorzata Krzemieniecka – Duraj wraz z Ambasadorem żeńskiej Akademii w Nysie Jarosławem Stancelewskim. Święto siatkarskie rozpoczęła wspólna rozgrzewka „zumba”, po której zawodniczki zostały podzielone na kategorie wiekowe (klasy IV,V,VI) i zespoły przystąpiły do rywalizacji. Było w niej dużo walki o każdą piłkę, ale również wiele zabawy i radości, tym bardziej że od zwycięstwa ważniejszy był udział w święcie. W przerwie gier dziewczynki uczestniczyły w konkursie odbić na celność. Po zakończeniu gier komisja sędziowska udała się na naradę, a w tym czasie przed uczestnikami i gośćmi wystąpiła grupa taneczna z Gimnazjum nr 1 w Nysie, a  opiekunka pani Dudek Emilia nauczyła zawodniczki „Tańca irlandzkiego”, co sprawiło wielką frajdę dziewczynkom. Po tej wspólnej zabawie wyniki ogłosił Andrzej Roziewicz – nauczyciel wiodący S.O.S., a Pani Dyrektor wraz z Ambasadorem wręczyli nagrody i upominki w rywalizacji sportowej i plastycznej uczestniczkom święta Akademii S.O.S. (zobacz)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 
LOGOWANIE