życzenia świąteczne 2023

zyczenia bożonarodzeniowe2023

Uczniom pragniemy życzyć wspaniałych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Niech ten czas odpoczynku i zabawy przyniesie Wam nową energię i siłę na dalszą pracę. Mamy nadzieję, że Wasze marzenia spełnią się i osiągniecie wszystko, czego pragniecie.

Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za zaufanie i wsparcie, jakim nas obdarzacie. Wasze zaangażowanie w nasze edukacyjne cele jest niezastąpione. Życzymy Wam spokojnych dni, pełnych uśmiechu i serdecznych spotkań z bliskimi.

Nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za determinację i trud wkładany w pracę na rzecz młodego pokolenia.

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam chwile zatrzymania i refleksji nad pięknem życia oraz najważniejszymi wartościami. Niech będą one okazją do wzajemnego przebaczenia i zgody oraz budowania trwałych więzi rodzinnych. Z serca życzmy Wam zdrowia, prawdziwego spokoju i bezpieczeństwa. Niech Nowy Rok obdaruje Was wieloma sukcesami i radością. Niech świąteczny nastrój trwa długo i przynosi Wam wiele niezapomnianych przeżyć.
Wesołych Świąt!

Agnieszka Kret - Monika Baj - Tomasz Hilenbrand