Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Mikołajkowy prezent

Mikołajkowy prezent uczniom dwóch klas V Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie sprawił trener Stali Nysa, Krzysztof Wójcik, który przyszedł na spotkanie z nimi i przyprowadził ze sobą 8 zawodników. Na wstępie zapoznano uczniów z osiągnięciami Krzysztofa Wójcika i Jarosława Stancelewskiego. Następnie swoich zawodników przedstawił trener Wójcik.

Potem uczniowie i ich wychowawcy zadawali pytania, na które trener i siatkarze odpowiadali.Dzieci interesowały się różnymi sprawami. Pytali o największe osiągnięcia poszczególnych zawodników i przeciwko jakim najlepszym drużynom grali. Kiedy trener powiedział im, że w tym roku wygrali z ZAKSĄ, to dzieci spontanicznie zaczęli bić brawo. Było to bardzo sympatyczne i zaskakujące. Padały też pytania nie związane z siatkówką. Interesowało ich w jakie gry komputerowe zawodnicy grają, a nawet jakie mają rozmiary butów i gdzie takie duże kupują. Ze względu na to, że jedna z klas, która uczestniczyła w spotkaniu jest o specjalności siatkarskiej (10 godzin wychowania fizycznego tygodniowo), to trener i zawodnicy podkreślali, że większe szanse na zostanie siatkarzami mają ci, którzy dobrze się uczą i są grzeczni na lekcjach. Obecny na spotkaniu Dawid Bułkowski podkreślił, że kiedyś chodził właśnie do tej szkoły. Uczniowie dowiedzieli się też, że w zespole jest również inny absolwent ich szkoły, Szymon Biniek, który nie przyszedł na spotkanie, bo chodzi jeszcze do szkoły.

Przypomniano uczniom, że absolwentem ich szkoły jest Bartosz Kurek. Krzysztof Wójcik i Jarosław Stancelewski podkreślili, że do Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie uczęszczają ich dzieci, które uczą się w klasach siatkarskich.

Na koniec dzieci zbierały autografy. Goście wykazali się cierpliwością i żadnemu dziecku nie odmówiono podpisu.

Wielkie słowa uznania należą się trenerowi i zawodnikom, że znaleźli czas dla tych dzieciaków. Z jednej strony może to zmotywować tych uczniów do treningów, a z drugiej do tego, żeby zabrać ze sobą kogoś z rodziców i pójść na mecz Stali.

Spotkanie zorganizowała wychowawczyni klasy V a, Jagoda Marfiany. Sylwetki Krzysztofa Wójcika i Jarosława Stancelewskiego przedstawił wychowawca klasy V b, Krzysztof Wilk.

źródło: KW

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 
LOGOWANIE