Wojewódzkie i Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2023

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniający się nauczyciele i pracownicy naszej szkoły zostali uhonorowani Nagrodami Dyrektora Szkoły oraz Nagrodami Burmistrza Nysy. We wtorek 24 października 2023 r. odbyły się w NDK gminne uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a podziękowania za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej oraz opiekuńczej wręczył Burmistrz Nysy pan Kordian Kolbiarz oraz Przewodniczący Rady Miasta pan Paweł Nakonieczny.

Nagrodę Burmistrza Nysy za osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023 otrzymali:

• pani Maria Wiercigroch - dyrektor szkoły
  • pani Monika Baj – wicedyrektor  szkoły
  • pani Aleksandra Król-Kassan – nauczycielka wychowania fizycznego
  • ks. Tomasz Gruca - nauczyciel religii
  • pani Renata Podolak - nauczycielka matematyki
  • pan Paweł Satora - nauczyciel wychowania fizycznego

Miło nam poinformować, iż z tej okazji podczas wojewódzkich uroczystości Opolski Kurator Oświaty pan Michał Siek uhonorował wyróżniających się nauczycieli i pracowników oświaty nagrodami resortowymi oraz odznaczeniami państwowymi.

Medalami za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali:

ZŁOTY MEDAL za DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ otrzymała pani Dorota Kozioł - nauczycielka języka polskiego

ZŁOTY MEDAL za DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ otrzymała pani Lucyna Furdykoń - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

Wszystkim wyróżnionym GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych!