Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

WIELKI  SUKCES  NASZEJ  REPREZENTACJI !!!

W dniu 21 maja 2014 r. o godz. 9.00 na hali AZS PWSZ NYSA przy ulicy Głuchołaskiej Szkoła  Podstawowa nr 3 w Nysie oraz AZS PWSZ Nysa zorganizowali  Turniej Tenisa Stołowego „Zabawa i Pasja” dla uczniów szkół podstawowych. Turniej swoim patronatem objęła pani Jolanta Barska Burmistrz Nysy. Celem zawodów było propagowanie aktywności fizycznej w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014. Do turnieju zgłosiło się 54 zawodników z 5 szkół z gminy Nysa. Szkoły mogły zgłosić drużyny 12-osobowe (SP 5, ZSS, SP 10, SP Goświnowice, SP 3 Nysa).

Klasyfikacja indywidualna:

KLASY I - III dziewczęta:

1. Hasiak Oliwia

2. Stefańska Aleksandra

3. Włodarczak Anna

KLASY I - III chłopcy:

1. Baziak Hubert

2. Kurowski Jakub

3. Sękowski Daniel

KLASY IV - VI dziewczęta:

1. Krzysztoń Jagoda

2. Zając Natalia

3. Ramota Amelia

KLASY IV - VI chłopcy:

1. Rogoziński Szymon

2. Greszczuk Rafał

3. Mielnik Wiktor

Klasyfikacja generalna szkół:

1.    SP 3 Nysa – stół do tenisa stołowego

2.    ZSS Nysa – talon na 500 zł

3.    SP 5 Nysa – talon na 300 zł

4.    SP Goświnowice

5. SP 10 Nysa

Nasza szkoła zgromadziła największą liczbę punktów i zgodnie z regulaminem otrzymała puchar Burmistrza Nysy z rąk pana Michała Baziuka sekretarza Urzędu Miejskiego. Pozostałe nagrody ufundowane zostały przez pana Zbigniewa Szlempo – Kanclerza PWSZ Nysa.(zobacz)

GRATULUJEMY!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 
LOGOWANIE