Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Promocja Tenisa Stołowego w ramach szkolnego festynu pod hasłem

„RAZEM ZROBIMY WSZYSTKO”
organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Nysie
przy współudziale AZS PWSZ NYSA
dnia 25.04.2014r godz. 17.00-19.00

OSIĄGNIĘCIA – DRUŻYNOWO

II miejsce w klasyfikacji ogólnej Szkół Podstawowych woj. opolskiego /na 35 uczestniczących szkół /,  dziewcząt i chłopców kat. wiekowa 2001 i młodsi /marzec 2014r/

IV miejsce w Mistrzostwach województwa opolskiego w Niemodlinie , dziewczęta kat. wiek. 2003 i młodsze /ŻACZKI/

II miejsce w Mistrzostwach województwa opolskiego w Niemodlinie , chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/

III miejsce w klasyfikacji końcowej Szkół Podstawowych Opolskiego Związku Tenisa Stołowego, dziewczęta 2003 młodsze /ŻACZKI/

I miejsce w klasyfikacji końcowej Szkół Podstawowych Opolskiego Związku Tenisa Stołowego, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/

I Miejsce w klasyfikacji szkół w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r – chłopcy

III Miejsce w klasyfikacji szkół w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r – dziewczęta

VI miejsce w turnieju wojewódzkim - VIII Memoriał Andrzeja Gruby Niemodlin  27.03.2014r.

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE

Jakub Kurowski    kl. IB - wych. p. Pani Jolanta Bury

V Miejsce w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r – chłopcy 2003 i młodsi /ŻACY/
VII miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/
V - miejsce w otwartym Turnieju Mikołajkowym w Budkowicach listopad 2013r  chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/

Hubert Baziak kl. IB - wych. p. Jolanta Bury

VIII w Mistrzostwach województwa opolskiego Niemodlin 08.04.2014r Kat. wiek. Żacy chłopcy 2003 i młodsi
XV miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/
XII Miejsce w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r – chłopcy 2003 i młodsi /ŻACY/

Wiktor Mielnik    kl. IIC - wych. p. Renata Podolak

X miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/
VII Miejsce w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r – chłopcy 2003 i młodsi /ŻACY/

Dawid Wątrowski   kl. IIC - wych. p. Renata Podolak

XXX miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/

Szymon Rogoziński    kl. IIA - wych. p. Marzena Leżoń

Udział w mistrzostwach Polski w tenisie stołowym Gniew 2014r kategoria wiekowa Żacy chłopcy 2003r i młodsi.
II w Mistrzostwach województwa opolskiego Niemodlin 08.04.2014r Kat. wiek. Żacy chłopcy 2003 i młodsi
II Miejsce w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r – chłopcy 2003 i młodsi /ŻACY/
III miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/
V miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/
I - miejsce w otwartym Turnieju Mikołajkowym w Budkowicach listopad 2013r  chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/

Jagoda Krzysztoń    kl. IIIA - wych. p. Danuta Kurzeja

III miejsce w mistrzostwach Szkół Podstawowych Nysy
II miejsce w otwartych mistrzostwach Szkół Podstawowych w Głuchołazach
I miejsce w grze podwójnej /deblu/ w mistrzostwach Szkół Podstawowych /Biała Nyska 2014/04/24
IX miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, dziewczęta kat. wiek. 2003 i młodsze /ŻACZKI/
IX Miejsce w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r –/ŻACZKI dziewczęta kat. wiek. 2003 i młodsze /ŻACZKI/

Weronika Jonietz    kl. IIIA - wych. p. Danuta Kurzeja

XVII miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, dziewczęta kat. wiek. 2003 i młodsze /ŻACZKI/

Natalia Zając     kl. IIIA - wych. p. Danuta Kurzeja

I miejsce w mistrzostwach Szkół Podstawowych Nysy /Biała Nyska 2014/
I miejsce w grze podwójnej /deblu/ w mistrzostwach Szkół Podstawowych /Biała Nyska 2014/04/24
VI miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, dziewczęta kat. wiek. 2003 i młodsze /ŻACZKI/
VI miejsce  w Mistrzostwach województwa opolskiego Niemodlin 08.04.2014r dziewczęta kat. wiek. 2003 i młodsze /ŻACZKI/
VI Miejsce w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r –/ŻACZKI dziewczęta kat. wiek. 2003 i młodsze /ŻACZKI/

Rafał Greszczuk   kl. IIIA - wych. p. Danuta Kurzeja

V miejsce w klasyfikacji końcowej Opolskiego Związku Tenisa Stołowego za rok 2013/2014r, chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/
V miejsce w Mistrzostwach województwa opolskiego Niemodlin 08.04.2014rKat. wiek. Żacy chłopcy 2003 i młodsi
VI Miejsce w V finałowym turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - Zawadzkie 15.03.2014r – chłopcy 2003 i młodsi /ŻACY/
III - miejsce w otwartym Turnieju Mikołajkowym w Budkowicach listopad 2013r  chłopcy kat. wiek. 2003 i młodsi /ŻACY/

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 196 gości 
LOGOWANIE